כדאיות שיטת הזכיינות ליזמים מתחילים

ישראלים רבים בכל הגילאים מעוניינים להקים עסק עצמאי. יש שכירים שמקבלים החלטה לפתוח דרך חדשה ולצאת לעצמאות כלכלית וישנם יזמים בראשית דרכם אשר הגיעו לגיל הפרישה עם סכום כסף לא מבוטל והם מעוניינים להשקיע את כספם בפתיחת עסק חדש. כמו כן, יש צעירים בעלי רוח יזמית, תכונה המאפיינת ישראלים רבים, והם מחפשים אפיק נוח ומשתלם שיאפשר להם כניסה חלקה לעולם העסקים המאתגר. פורמט הזכיינות מאפשר ליזמים מתחילים ללמוד כלים בתחום הכלכלה והעסקים ללא צורך בהמצאת הגלגל או בלקיחת סיכון רב מדי. פורמט הזכיינות מציע ליזמים המתחילים כניסה יחסית חלקה לענף בו הם בוחרים ומאפשר להם לממש חלום ולהתנסות בעולם העסקי תוך ליווי מקצועי וסיוע מצד מותג מוכר ומצליח.
שיטה פופולארית בארץ ובעולם
פורמט הזכיינות הולך ומתרחב בארץ ובעולם וכדאי לדעת כי רק בארה"ב לבדה יש למעלה מ- 750,000 עסקי זכיינות. לאורך השנים האחרונות הפכה שיטת הזכיינות לפופולארית גם בישראל וניתן לראות מותגים רבים מכל תחומי העסקים שפועלים באמצעות שיטה זו להרחבת סניפי המותג ולהצלחתו, לרבות מסעדות, רשתות מזון מהיר, חברות נדל"ן, רשתות אופנה, בתי מרקחת ומגוון עסקים קמעונאיים נוספים. 
כדאי לדעת כי שיטת הזכיינות מוכיחה את עצמה ולכן היא הולכת ומתרחבת אך יזם מתחיל חייב לשאול את עצמו האם השיטה מתאימה לו או שעליו לנסות לפתוח עסק עצמאי. לכן, חשוב לקבל ייעוץ מקצועי עוד לפני חתימה על חוזה זכיינות מחייב ויש להיפגש עם מספר זכיינים של המותג, לבדוק את התחום העסקי המתאים ביותר ליזם המתחיל בו הוא יוכל לממש את יכולותיו ולהרוויח ויש להשוות את התנאים של הרשתות המזכות השונות.
השתלבות בהצלחת המותג
שטת הזכיינות מתאימה ליזמים מתחילים המעוניינים להפחית ולמזער סיכונים בהקמת עסק חדש. הצטרפות כזכיין למותג מוכר מאפשרת ליזם ליהנות משם ידוע ולקבל כלים מקצועיים ונהלי עבודה שנכתבו על ידי אנשי מקצוע מנוסים ובהתאם לערכי החברה וחזונה. אמנם חופש הבחירה וההחלטות מצומצם בהשוואה לעסק עצמאי אך לשיטת הזכיינות יתרונות רבים וקל לגייס הון עבור רכישת זכיינות וניתן להקים ולהריץ את העסק במינימום טעויות ובליווי מקצועי של צוות המותג.  
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים