מימון לצורך זכיינות

ההוצאות הרבות בתחילת הדרך

עבור אנשי עסקים רבים, זכיינות היא דבר מפתה ביותר. לכן חשוב לזכור כי יש לא מעט הוצאות ראשוניות שיכולות להיות קשות למימון עבור אנשי עסקים מסוימים. התשלום הראשוני עבור רכישת הזיכיון הוא לא קטן, ולעתים הוא יכול להסתכם בכ-20,000 דולר ואף ב-100,000, כך שלא מדובר בסכומים פעוטים. צריך לזכור כי סכומים אלו אינם כוללים את התשלומים לאנשי מקצוע שונים שסייעו לכם להשיג זיכיון כדאי ולחתום על חוזה זכיינות שיהיה הוגן מבחינתכם וישמור על הזכויות שלכם.
 
מדובר בתשלומים לחברה המספקת ייעוץ עסקי ופיננסי, וגם לעו"ד מקצועי שמכיר את התחום והיה לצדכם בעת חתימת החוזה. בל נשכח כי שכירת המקום שבו יהיה הסניף, הקמת הסניף ו/או שיפוצו, גיוס העובדים, והוצאות נלוות שונות, כולן נופלות בחלקו של הזכיין החדש. לכן יש להיות ערוך מבחינת מימון שיוכל לשאת את ההוצאות הגדולות הללו, וכמובן את ההון החוזר שלו זקוק העסק בחודשיו הראשונים.
 

כיצד להשיג מימון

כיום אפשרויות המימון בישראל הן הרבה יותר רחבות מבעבר. כך שמי שמעוניין להיות קשור בחוזה זכיינות מסוים ולצאת לדרכו כזכיין מן המניין, יכול להיעזר בגופים שונים. בנקים הם המקור המסורתי והמוכר לכולנו, והם יכולים לתת הלוואות שונות בתמורה להצגת תכנית עסקית והצגת ביטחונות שונים. בעשור האחרון פועלות לא מעט חברות המעניקות מימון חוץ בנקאי ללא צורך בהצגת תכנית עסקית ואף ללא צורך בביטחונות. הלוואה לפתיחת עסק היא דבר מוכר אשר רוב פותחי העסק נוהגים לקחת. הלוואה לפתיחת עסק יכולה לתת לעסק החדש נקודת התחלה טובה יותר על מנת שיצליח בעתיד.
 
ניתן להיעזר באשראי ספקים, שהוא דבר שמסייע לכל בעל עסק לשלם בהתאם לתנאי התשלום שמאפשר לו כל ספק (שוטף+30,60,וכד'). הגופים המוכרים פחות הן חברות הביטוח, שמוכנות להעניק הלוואות בתמורה לביטחונות, שהם פוליסות ביטוח החיים או הפנסיות שלכם, למשל. הלוואות או כל מימון אחר, יכול להינתן גם ע"י קרנות ממשלתיות שהיזמות נראית להם חיובית, ואפילו ע"י עמותות חברתיות ותורמים שונים, שרואים את האג'נדה החיובית שבמהלך זכיינות מסוים ו/או ברווח העתידי ממנו.
 

להימנע מבעיות פיננסיות

מימון הוא דבר חשוב מאוד, ויש לא מעט אנשי עסקים הנעזרים בשירותיהם של בעלי מקצוע מהתחום הפיננסי בכדי לבדוק את אפשרויות המימון השונות ולראות כיצד פריסת התשלומים ואחוזי הריבית ישפיעו עליהם בהמשך הדרך. סיוע זה הוא חשוב ביותר, מאחר ובעזרתו יודעים הזכיינים לקחת לתשומת ליבם את ניהול התקציב שלהם בצורה מסודרת יותר, ולהיעזר בכל סיוע שמעניקה להם הרשת המזכה, בכדי לנהל את סניפם טוב יותר ולא להיקלע לחובות או לקשיים מסוימים בעתיד הקרוב והרחוק.
 

זכיינות היא מהלך שאנשי עסקים רבים מצדדים בו ומבינים את ההתחייבויות שבו, אך כל עוד אתם דואגים לנהל את עניינכם בצורה מסודרת ולדאוג לאינטרסים שלכם (בעזרת עו"ד או בעזרת ידע אישי שצברתם), הרי שבכך אתם מגדילים את הסיכוי להימנע מכישלון של הסניף שלכם. דבר שיגרור אתכם לקשיים בהחזרת המימון שקיבלתם.

קראו גם על סוגי זכיינות

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים