זכיינות לסופר פארם

נא לא לפנות בנושא זכיינות סופר פארם. איננו עוסקים בזכיינות לרשתות הפארם.

כאשר מדברים על רשת פארם ישראלית מדברים בראש ובראשונה על רשת סופר פארם. רשת סופר פארם, שהוקמה בשנת 1987 על ידי מר ליאון קופלר, היא רשת הדרגסטור המובילה בישראל. למעלה ממאה ושבעים סניפים של רשת סופר פארם פועלים ברחבי הארץ, מקריית שמונה בצפון ועד אילת בדרום, ומציעים ללקוחות שילוב איכותי בין בית מרקחת לבין מחלקות קוסמטיקה, טואלטיקה וניקיון. שילוב זה מהווה את הבסיס לחוויית הקניה הייחודית לסופר פארם. הרשת, המעסיקה למעלה מששת אלפים עובדים במגוון תפקידים, פועלת בשיטת זכיינות מיוחדת במינה הקרויה שיטת העמיתים. על פי שיטה זו, שפיתח אביו של מייסד הרשת, כל אחת מהחנויות היא בבעלות שלזכיין עצמאי, האחראי על התוצאות התפעוליות של הסניף. הרשת עצמה מספקת לזכיין את הציוד הקבוע, את הרישיונות ואת האשראי הכספי. 

שיטת העמיתים של רשת סופר פארם, ממריצה למעשה את הזכיינים לעשות כמיטב יכולתם על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר, הן עבור הסניף שבבעלותם והן עבור הרשת כולה. הזכיינים המעוניינים בכך, יוכלו להתפתח ולזכות בהכשרה מקצועית באקדמיית קופלר לקמעונאות, שהוקמה על ידי רשת סופר פארם. זכיינות לסופר פארם היא אם כן זכיינות נחשקת במיוחד, בעיקר בקרב יזמים בעלי רקע ברוקחות, המעוניינים לפתוח עסק משלהם בשיתוף פעולה עם רשת סופר פארם המוכרת והמצליחה. 

אתר זכיינות ישראל, אתר הבית של הזכיינים בישראל, מרכז מידע חיוני עבור כל יזם המעוניין להצטרף לרשת סופר פארם. באתר זכיינות ישראל ניתן למצוא את ההצעות החמות ביותר לרכישת עסקים פעילים בזכיינות, לצד שפע של מידע מקצועי, מאמרים, רשימת אנשי מקצוע הפועלים בתחום הזכיינות ועוד. את כל מה שרציתם לדעת על זכיינות לסופר פארם תוכלו למצוא כאן באתר זכיינות ישראל, אתר הבית של הזכיינים בישראל. 

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים