זכיינות ללין


הסניפים הלבנים של רשת ללין, הפכו בשנים האחרונות למראה נפוץ במיוחד, בקניונים וברחובות ראשיים ברחבי ישראל. חווית הקניה הייחודית האופיינית לחנויות הרשת, המוצרים האיכותיים והמחירים ההוגנים, גורמים ללקוחות רבים להעדיף את הקניות ברשת ללין, על פני קניות בכל רשת אחרת. בכל הנוגע למוצרי טיפוח הגוף,מוצרי בישום ואווירה, מוצרי לייף סטייל, מוצרי אמבט וטיפוח ומוצרים ייחודיים לתינוקות, ילדות, נערות וגברים, רבים כבר יודעים שלאיכות של המוצרים הנמכרים בסניפים הלבנים של רשת ללין אין תחרות. זוהי גם אחת הסיבות העיקריות לכך שיזמים רבים צובאים על שערי הרשת, בבקשה לפתוח סניפים בזכיינות ולקחת חלק מסיפור ההצלחה המרשים הזה. 

זכיינות היא שיטה עסקית מצליחה שנולדה בארצות הברית בשנות החמישים של המאה התשע עשרה. מאז ועד היום עשה תחום הזכיינות דרך ארוכה. כחמישים אחוז מהמסחר הקמעונאי בארצות הברית מתבצע כיום באמצעות רשתות מזכות וגם בישראל הוא צובר תאוצה, בעיקר בתחומי המזון והאופנה. זכיינות של רשת ללין או של כל רשת אחרת הפועלת בישראל, מעניקה לזכיין את האפשרות להקים עסק בבעלותו ולצמצם משמעותית את הסיכונים הכרוכים בכך. בנוסף, נהנה הזכיין מתמיכה מקצועית, שיווקית ותפעולית לאורך כל הדרך. רוב הרשתות רואות בהצלחתם של הזכיינים, חלק חשוב בהצלחת הרשת כולה, לכן הן מוכנות להשקיע לא מעט בהכשרה ובליווי של הזכיינים. 

כאן, באתר זכיינות ישראל, אתר הבית של הזכיינים בישראל, ריכזנו עבורכם, יזמים המעוניינים להפוך לזכיינים של רשת ללין או של כל רשת אחרת הפועלת בישראל, את כל המידע החיוני שיידרש לכם, על מנת להגיע במהירות וביעילות לרכישה של עסק פעיל בזכיינות. בנוסף למגוון הצעות לרכישת עסקים בזכיינות בתחומים רבים, תוכלו למצוא באתר זכיינות ישראל גם שפע של מאמרים מאירי עיניים וטיפים מקצועיים לזכיינים. 
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים