הסכם / חוזה מכירת זיכיון

אם אתם מעוניינים לפתוח עסק ולא יודעים מהיכן להתחיל, אם אתם חולמים על ניהול רשת אבל לא יודעים מה היא הרשת המתאימה לכם ביותר, אם יש לכם נטייה לניהול וחוש מסחרי מפותח – הרי שהפורטל הישראלי לזכיינות הינו האתר המושלם עבורכם. אין ספק שזכיינות הולכת ומתבררת בתור השיטה הטובה ביותר לניהול עסקים מצליחים למשך זמן רב, גם עבור מנהלים מתחילים וגם עבור מי שרוצה להתנסות בניהול תחום חדש.

ניצול מוניטין של חברה

לזכיינות ישנם לא מעט יתרונות על פני ניהול עסק באופן עצמאי לחלוטין. אין ספק שהמוניטין שצברה החברה המזכה מהווה מקפצה חסרת תקדים עבור העסק כך שלמעשה הזכיין מתנסה בניהול ובעיקר בעבודה עצמה, כאשר רוב הכללים או נהלי העבודה, רוח הפעילות ואופן פעילות העסק מוכתב על ידי מנהלי הרשת ומסוכמים עם הזכיין באמצעות הסכם / חוזה מכירת זיכיון מנוסחים על פי קווים משפטיים ומוסדרים בחוק. אם אתם רוצים להעניק לעצמכם הזדמנות מצוינת להצליח כמנהלים תוכלו להשתמש בזכיינות.

הבדלים בין עסק עצמאי לחלוטין לבין זיכיון

ישנם הבדלים מהותיים בין פתיחת עסק באופן עצמאי לחלוטין ובין ניהול זכיינות מקצועי השייך לרשת גדולה ומוכרת בארץ או בעולם. בעוד שבעסק עצמאי לחלוטין היזם או המנהל הם אלו המשקיעים את כל הנדרש ברכישת או בהשכרת הנכס המתאים ביותר לקיום הפעילות העסקית הרי שבעסק המתקיים על בסיס זכיינות נהנה המנהל מהשקעת החברה בכל הקשור לבניית העסק עצמו, על פי התנאים המוזכרים בתוך הסכם / חוזה מכירת זיכיון שנחתם על ידי שני הצדדים.

מחויבויות הזכיין

הסכם / חוזה מכירת זיכיון פותח את הדלת לזכיין להציע את עצמו ואת כישוריו לצרכי הרשת. בהסכם יפורטו דמי הזיכיון אותם נדרש לשלם כל זכיין, דמי זיכיון אשר אינם מוחזרים לזכיין בתום הפעילות או בפרישה ממנה לפני תום החוזה. כמו כן, בניגוד לעוסק עצמאי לחלוטין זכיין משלם מדי אחת לחודש תמלוגי מכירה על אחוזי המכירות שלו, כך שלמעשה ישנם לא מעט תשלומים הנדרשים מזכיין ואינם חלים על מנהל עצמאי. מאידך מדובר ביכולת לנהל עסק מבלי להשקיע בכך סכומי עתק ולסכן את הכסף האישי שלכם.

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים