רוצה להקים גלידריה בדימונה? לפניך מספר עובדות מעניינות על זכיינות גלידריה אניתה בדימונה

זכיינות אניתה בדימונה יכולה להיות הדבר הטוב ביותר שקרה ליזם אשר מחפש כיוון עסקי ותעסוקתי חדש. גם אם מדובר בהסבה ממקצוע או עיסוק אחר – זיכיון לאניתה בדימונה יכול להיות הדבר הנכון בזמן הנכון. מה זה בכלל זכיינות? זהו שילוב עסקי בין עבודה כעצמאי בניהול סניף של גלידריה בדימונה ובו בעת להיות כפוף לגמרי להנהלת רשת הגלידריות, לייצג את השקפת העולם שלה מול הלקוחות הפוקדים את הגלידריה ולעבוד על פי העקרונות המנחים של הנהלת הרשת.

פוטנציאל ההצלחה של גלידריה אניתה בדימונה

אם כבר להיות זכיין ולחשוב על פתיחת עסק בדימונה צריך לבדוק היטב לאיזה תחום יש סיכויי הצלחה מרובים, כלומר איזה תחום יהיה מבוקש ורצוי על ידי התושבים המקומיים לאורך כל השנה כולה. אין ספק שהתשובה לכך היא פתיחת סניף אניתה בדימונה, שהרי כל ישראלי כמעט אוהב לאכול גלידה, ובדימונה יש תושבים רבים בכל הגילאים, כולל לא מעט ילדים. הרי קנייה ואכילה של גלידה אינה מסתכמת רק בפעולות אלה, אלא מדובר בבילוי משפחתי ו/או חברתי של ממש ובכל עיר, לרבות דימונה יהיה ביקוש לגלידריה נוספת. כאשר רוצים לאמוד את פוטנציאל ההצלחה צריך לשאול שאלות הקשורות לביקוש של התושבים המקומיים למוצר הספציפי.

למה כדאי לפתוח סניף אניתה בדימונה?

אניתה בדימונה יכולה לתת מענה לכל אותם אזרחים, תושבים ומבקרים אשר מעוניינים שבעיר תהיה גלידריה נוספת שגם תיתן תחרות עסקית הוגנת לגלידריות שכבר קיימות בעיר וגם תאפשר הורדת מחירים עבור הלקוחות. פתיחת גלידריה בדימונה לבטח תאפשר לכל התושבים זמן איכות נעים הן עם בני המשפחה שלהם והן עם חברים ומכרים. אימהות רבות יודעות שכאשר אין רעיון מה לעשות עם הילדים בשעות אחרי הצהריים, תמיד אפשר לגשת אל הגלידריה הקרובה ולהעביר כמה שעות של כיף עם או בלי חברים נוספים. מכאן קל מאד להבין שמדובר בפעולה שיש לה סיכויים רבים להצליח ורק סיכויים מעטים להיכשל.

למה כדאי לפתוח גלידריה בדימונה?

בארץ קשה מאד, אולי אפילו בלתי אפשרי, למצוא אנשים שלא אוהבים גלידה. ישנם אפילו לא מעט אנשים בוגרים וילדים שאוהבים מאד גם לאכול גלידה בחורף, למרות שקר ויורד גשם, מכאן שמדובר בעסק שיש לו פוטנציאל להישאר רווחי ולהצליח גם בחורף. לפתוח אניתה בדימונה יכול לענות על צורך בגלידריה נוספת באיזורי מגורים מסוימים שאולי כיום אין בהם גלידריה ובכך לאפשר לתושבים המקומיים להגיע בלי ללכת רחוק מדי, לנסוע בתחבורה ציבורית במיוחד או לנסוע עם האוטו רק לשם אכילת גלידה. זיכיון אניתה בדימונה הוא הדבר שהעיר זקוקה לו ממש עכשיו.

איך הפורטל הישראלי לזכיינות יכול לעזור לך להקים גלידריה דימונה?

  • חברת זכיינות ישראל היא הכתובת לכל יזם או איש עסקים המעוניינים לשמוע פרטים אודות התהליך שבסופו יהפכו להיות זכיינים וינהלו סניף בעצמם.
  • החברה היא גם הכתובת עבור רשתות המזון והאופנה וכל רשת אחרת במקרה והן מעוניינות בזכיינים עבור פתיחת סניפים חדשים או החלפת מנהלים בסניפים קיימים.
  • החברה מלווה את המועמדים החל משלב האיתור והגיוס ועד למצב שבו הזכיין עובד בעצמו ומנהל את הסניף שלו בהצלחה וברווחיות.
  • מאז הוקמה החברה, בשנת 2008, הוכשרו דרכה כמעט 300 יזמים לעבודה כזכיינים ואלה הם מנהלי הסניפים של הרשתות הגדולות וניתן לראות אותם במרכזי הקניות בכל רחבי הארץ.
  • החברה שמה לה למטרה להיות נושאת הדגל בתחום הזכיינות ולרכז את כל המידע הדרוש בתחום זה. 

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים