גולדה מבית אניטה

גולדה מבית אניטה

סוג הזכיינות מלאה   עלות מזון
גודל חנות נדרש   תמלוגים
מיקום   פרסום
עלות הקמה משוערת יחד עם דמי זיכיון: 1,100,000 ש"ח   מלאי 33%
תקופת זיכיון   ערבות מלאי
דמי זיכיון   ערבות קניון
עמלת זכיין  
קבל מידע אודות זכיינות בגולדה מבית אניטה

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות גולדה מבית אניטה

נתחיל עם העובדה שגלידת אניטה היא הנציגה היחידה בארץ של החברה האיטלקית הידועה והמוערכת- חברת Giuso, אחת החברות המובילות בענף הגלידה העולמי. כפועל יוצא היא משווקת את הגלידות המפוארות שלה אל עבר 30 מדינות בכל רחבי העולם- בין היתר גם אל ארצנו הקטנה שעד כה זכתה עקב פתיחת הסניף להכיר ולהעריך מהי איכות וטעמים ממכרים. בכול מקום בעולם בו נפתח סניף מהר מאוד אנשים שמו לב לחומרי גלם איכותיים לצד חדשנות מובילה בתחום. בין היתר החברה ידועה בייצור מגוון בסיסיים איכותיים ונהדרים עבור ייצור גלידות שוקולד, סורבה וכמובן שגם שמנת, ומכאן לאחר שישנו הבסיס המושקע, ניתן רק לדמיין אלו שלל טעמים מרגשים גלידה אניטה מציעה למגוון לקוחותיה.

חברת בת

גולדה מבית אניטה, (שבזי 42 ת"א), הינה  חברת הבת של גלידה אניטה ובינתיים היחידה שנהנית מהזיכיון בארץ. גולדה היא ללא ספק הגלידה הראשונה מבית אניטה שמתפארת עם שלטים בעברית. כיום היא מצויה בנווה צדק הקסומה והחיננית וכפועל יוצא היא מציעה מגוון איכותי ומענג בטעמיו השונים והייחודיים. המאפיין העיקרי של הגלידה טמון בעובדה שהיא מיוצרת באופן עצמי ומבוססת אך ורק על חומרים טבעיים- כך שניתן ליהנות ולא לחשוש לבריאות. מדובר על גלידרייה איטלקית איכותית שבין היתר גם יודעת להציע סחלב חם, קפה משובח ותפריט עליז וצבעוני כגון גלידות יוגורט דלות שומן, וופל בלגי, (מבצק בלגי אמיתי), ואיך לא- גם מילקשייק מפורסם.

ההזדמנות שלכם

לא עבר הרבה זמן מאז נפתח סניף גולדה מבית אניטה ולקוחות רבים הכריזו עליו כמוביל בטריטוריה המתוקה ועל כן הביקוש רב וכפי שמתבקש נוצר צורך לפתוח סניפים נוספים – להפוך את הפעילות המקומית לפעילות ארצית ועל כן בית אניטה יוצא עם תוכנית כדאית עבור זכיינים צעירים שאוהבים גלידה איכותית ומבקשים להיכנס אל עולם העצמאיים בתנאים מחבקים וכדאיים. חשוב להבין שמדובר על מגוון יתרונות כיוון שמי שבוחר בכך זוכה לנהל עסק מוכר וממותג היטב, עסק בעל רזומה נהדר ושיטת עבודה שכבר הוכיחה את עצמה, כך שלמעשה כל שנותר זה רק למצוא מיקום חדש ואידאלי על מנת להקים בו סניף נוסף.

זכיינות גלידריה אניתה באילת

זכיינות גלידריה אניתה באשדוד

זכיינות גלידריה אניתה בבאר שבע

זכיינות גלידריה אניתה בדימונה

זכיינות גלידריה אניתה בהוד השרון

זכיינות גלידריה אניתה בהרצליה

זכיינות גלידריה אניתה בחולון

זכיינות גלידריה אניתה ביקנעם

זכיינות גלידריה אניתה בכפר סבא

זכיינות גלידריה אניתה ברחובות

זכיינות גלידריה אניתה בבת ים

זכיינות גלידריה אניתה בתל אביב

זכיינות גלידריה אניתה בחיפה

זכיינות גלידריה אניתה בכרמיאל

זכיינות גלידריה אניתה בקרית גת

זכיינות גלידריה אניתה באשקלון

זכיינות גלידריה אניתה בנהריה

זכיינות גלידריה אניתה בקריות

זכיינות אניתה ברמת השרון

זכיינות גלידריה אניתה ברעננה