קניון נחמיה קרית שמונה

קניון נחמיה קרית שמונה

קבל מידע אודות זכיינות בקניון נחמיה קרית שמונה

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

יש מקומות שמדברים בעד עצמם. הם מייתרים את הצורך בתיאורים ובהסברים. כאשר נמצאים בתוך קניון נחמיה קרית שמונה המלים לא רק מתגמדות הן מתבלטות. עשרות חנויות, מהן מותגים, מציעים מגוון מוצרים כגון אופנה, מזון, תכשיטים, חשמל ועוד – הם עשרות סיבות מצוינות לביקור ולבילוי במקום. נכנסים בידיים ריקו ויוצאים בידיים מלאות, לאחר חוויית בילוי הכוללת אוכל ושתייה, ירידה ועלייה בין מפלסים המציעים את המוצרים האיכותיים ביותר בכל תחום.

קניות ובילוי

בכל יום נתון, בכל שעה אקראית, תמצאו את הקניון מלא אנשים המחפשים דברים וכאלה שבאים לחוש את האווירה וליהנות ממנה סתם כך, ללא מטרה מוגדרת. ייחודו של קניון נחמיה קרית שמונה שהוא מהווה מרכז קניות ומוקד בילוי גם יחד, מה שמאפשר לכל אחד למצוא את מבוקשו. מתוך רצון להיענות לביקוש - גלוי או סמוי של מספר רב והולך של לקוחות, קיימים ופוטנציאליים, ועל מנת לגוון ולהעשיר את חוויית השהייה, שוקדת הנהלת הקניון על שדרוגו והעשרתו. בקיץ 2015 יימשך מאמץ השדרוג כאשר על הפרק – בניית מלון בוטיק יוקרתי סמוך לקניון, הוספת שתי מסעדות רשת ארציות ועוד.

שעת נפש  בקניון

מי שרוצה להירגע ממרוץ החיים התובעני (אשר ייתכן כי בפריפריה הרחוקה הוא מעט אטי יותר, אף שהקשיים אינם פחותים) וליהנות - גוף ונפש -  ממקום ממוזג ונעים, יכול למצוא עצמו מוקף ספרים בחנות סטימצקי המשודרגת והמעוצבת, לדפדף בספרים הרבים, ליהנות מהעושר ומהשקט ובנוסף- לשוטט ללא לחץ בין החנויות השונות.

קניון נחמיה קרית שמונה נבנה בשעתו, בשנת 1995, בכוונת מכוון להוות מרכז קניות ומוקד בילוי גדול ואטרקטיבי בקריית שמונה בכלל ובגליל העליון בפרט. 20 שנה לאחר מכן הוא ודאי כזה, ועל פי התכנון והתכניות, אשר מתממשות, הלכה למעשה, גם בתחילת קיץ 2015, הוא יחזק ויקבע את מעמדו כקניון מוביל בצפון. אם אתם מחפשים מקום להמתיק בו סודות וקפה, לבלות עם המשפחה, עם חברים, לקנות בגדי מותגים, לאכול ולשתות, עכשיו, בשורה התחתונה, אתם יודעים ביתר שאת מה שהתוודעתם אליו כבר בשורה הראשונה: קניון נחמיה הוא ה-מקום בקריית שמונה.

תנאי הזכיינות

מפת הגעה