מרכז מסחרי קרסו ביבנה

מרכז מסחרי קרסו ביבנה

יבנה
שעות פתיחה:

א-ה: 8:00-17:00

שישי: 8:00-17:00

שבת: סגור.

קבל מידע אודות זכיינות במרכז מסחרי קרסו ביבנה

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

מרכז הקניות המסחרי של חברת קרסו נדל"ן מציג יתרונות חשובים מאוד עבור כולם. מדובר במרכז מרשים וחדשני הן במודל הפעילות והן בתכנון והעיצוב להם זכה. מעבר לכך מיקומו בלב שכונה קיימת  מאפשר לתושבי הסביבה להגיע אליו בקלות רבה וליהנות בו בכל רגע. את המרכז מקימה החברה באזור המתפתח של מזרח העיר, . ביבנה הירוקה שהיא השכונה הצעירה והצומחת ביותר בעיר.

יבנה משובצת היום בשכונות נאות שמשדרגות את איכות החיים עבור תושבים רבים של העיר. אחת משכונות אלה היא שכונת גן ראובן, אותה הקימו החברות ב.ס.ר ותדהר. בהיותה חלק מהשכונה הירוקה היא מציגה מראה נאה ומשדרת רעננות ואיכות חיים גבוהה. שילובו של המרכז המסחרי בשכונה הוא אך טבעי וכיום כל תושבי השכונה מצפים לפתיחתו.

הגודל: אחד הדברים שלגביהם בוחנים את המרכז המסחרי שמוצג בפניהם צרכנים ישראלים ואנשים שמחפשים מקום להעביר בו מספר שעות בהנאה גדולה כשהם יוצאים מחוץ לבית, הוא הגודל. אבל באמת של החיים הגודל לא באמת רלבנטי אם תמהיל החנויות לא מגוון ו/ או לא עונה על צרכים קיימים.

שטחו הבנוי של המרכז יכלול 4,000 מ"ר בתכנון אדריכלי חם ומזמין הנותן מענה לכל צורך ושומר על האוירה הקהילתית והאינטימית שתייצר את הרצון לפקוד אותו. 

התמהיל: בחירה קפדנית מותאמת לצרכים קיימים של התושבים ושמה דגש על חוויה נוחה ונגישה.

המיקום: כחלק אינטגרלי מהשכונה והמרקם הקהילתי, מעניק פתרון אמיתי בסביבה הטבעית, ממש מתחת לבית.

החיבור האנושי: היכרות אישית של בעלי העסקים במרכז עם התושבים הינו אלמנט חשוב המייצר תחושת שייכות הדדית ומגדיל מכירות. יחד עם בעלי העסקים ניצור ערך לתושבי השכונה לאורך זמן שבאמצעותו נזכה למעורבות ומחוייבות מצדם.

עיצוב : בניית מרכז מסחרי צריכה לזכות להתייחסות רצינית בכל היבט שלה. אם אנו מדברים על אחת הנקודות החשובות ביותר של מרכז כזה, הרי שעלינו לזכור כמה העיצוב הוא דבר בעל ערך. אלו שיגיעו למרכז הקניות של חברת קרסו נדל"ן ביבנה יתרשמו מעיצוב מודרני שיכול רק לסחוט מחמאות, וכמה שיותר.

על מנת להשרות חמימות ואופי ביתי שמתאימים לרוח של שכונת גן ראובן היפהפייה, עוצב המבנה הפתוח בחלקו בצורה מודרנית אך נגישה.

המרכז של קרסו נדל"ן אינו מרכז קניות במובן הצר של המילה.

זהו מרכז שיהפוך לליבה הפועם של יבנה הירוקה ולמרכז מפגש שוקק לתושביה ובכך יתרמו לגידול בפוטנציאל הקונים.

עבור תושבי השכונה והאזור מדובר אם כן במקום בו אפשר למצוא בו מענה מיידי לכל הצרכים הבסיסים היומיומיים בצד בילוי ומפגש עם חברים.

תנאי הזכיינות

מפת הגעה