מול התבור – מרכז מסחרי

מול התבור – מרכז מסחרי

כפר תבור, כניסה ראשית
שעות פתיחה:

א-ה: 9:00-22:00
שישי: 9:00-22:00
שבת: 8:30-11:00

קבל מידע אודות זכיינות במול התבור – מרכז מסחרי

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

המרכז המסחרי מול התבור הינו קניון פתוח אשר חולש על שטח של כ – 8,500 מ"ר וכולל מגוון רחב של שטחי מסחר בתמהיל חנויות רחב במיוחד. המרכז, אשר נמצא בבעלותו של היזם מר צבי עמר (חברת רבץ השקעות בע"מ), הינו מרכז הממוקם בכניסה לכפר תבור, בסמוך לכביש 65 וכבכר בפתיחה 82% משטחי המסחר בו היו פעילים עם מגוון רחב של חנויות מצליחות.

מגוון רחב של חנויות ורשתות

המרכז המסחרי מול התבור מציע מגוון רחב של שטחי מסחר עבור מגוון עצום של חנויות ורשתות בתחומים שונים כמו אופנה, הנעלה, טיפוח, ילדים, בנקים, תאורה, חשמל, סלולר, מסעדות ובתי קפה ועוד.

לכן, אם אתם רוצים להקים עסק מצליח, ומחפשים מרכז מסחרי איכותי בו תוכלו ליהנות מקהל רחב יותר של לקוחות ומאפשרות לחשוף את העסק שלכם לכמה שיותר אנשים, המרכז המסחרי מול התבור הוא המקום אליו אתם צריכים לפנות.

רשתות חדשות מחפשות זכיינים!

כיום רשתות גדולות רבות מחפשות זכיינים לסניפים חדשים במול התבור, וכמובן, אתם יכולים להקים גם עסקים עצמאיים בשטחי המסחר השונים במקום.

פנו אלינו עוד היום ונשמח להעניק לכם את כל המידע הדרוש לכם, ללוות אתכם לאורך כל הדרך ולסייע לכם להקים עסק מצליח במרכז מסחרי חדיש ומתפתח אשר מושך אליו מגוון רחב של לקוחות מכל הסביבה ועתיד להביא לכם הצלחה בטוחה!

תנאי הזכיינות

פנו אלינו לפרטים נוספים
השאירו פרטים בטופס בראש העמוד ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מפת הגעה