קפה שני סניף רמת גן למכירה

קפה שני סניף רמת גן למכירה

בתי קפה
סוג הזכיינות   עלות מזון
גודל חנות נדרש   תמלוגים
מיקום   פרסום
עלות הקמה משוערת   מלאי
תקופת זיכיון   ערבות מלאי
דמי זיכיון   ערבות קניון
עמלת זכיין  
קבל מידע אודות זכיינות בקפה שני סניף רמת גן למכירה

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות קפה שני סניף רמת גן למכירה

במרכז העסקים בישראל היכן שמתנהלים העסקים הגדולים במדינה ,היכן שממוקמות חברות הביטוח הגדולות, הבנקים ,מוסדות מימון ,יהלומים ,הנהלות של קונצרנים גדולים בארץ ובעולם מצאו את מושבם ביחד עם למעלה מ–20 אלף עובדים המרוכזים בצפיפות טריטוריאלית , ועשרות אלפים מבקרים ביום באזור ממוקם בית הקפה של רשת בתי הקפה "שני אספרסו בר " הידועה .

בית הקפה "שני" הוקם בכוונה תחילה בסטנדרטים גבוהים והושקעו בו למעלה מ–2.5 מיליון ₪ על מנת שיוכל לעמוד בסטנדרטים גבוהים המחייבים איזור שכזה. הסניף נבנה לשרת מגוון רחב מאוד של לקוחות ,מארוחות בוקר ועד ארוחות ערב , משתיית קפה ומאפה במהלך הבוקר והיום ועד שירות משלוחים לכל אותם 10,000 משרדים הנמצאים ברדיוס המתחם ,מאירועים המתקיימים מידי יום ביומו לעובדים או אורחים מהארץ ומחו"ל המגיעים למתחם הבורסה ובחדרי הישיבות המפוארים של החברות הפזורות במתחם נהנים אורחים אלא מהקייטרינג של בית הקפה.

מי שיבקר בשטחי ההכנה של תוצרת בית הקפה "שני" לא יוכל שלא לשים לב לציוד החדיש ביותר שבית הקפה מאובזר בו, מהמפוחים בחוץ ומערכת מזוג האויר עד המקררים לאחסנה והמטבחים שתים במספר לשירות מהיר בתוך בית הקפה ובחצרותיה והמטבע הייעודי למשלוחים ולקייטרינג המופקים סביב. במלאכת עיצוב בית הקפה "שני סניף רמת גן " שמנו דגש על ארבעה אלמנטים חשובים האחד:עיצוב השטח התפעולי האחורי, השני: עיצוב בית הקפה על משטח העבודה הפרונטאלי מול הלקוחות ( דהיינו הבר ) השלישי: ניצול מקסימלי של החצר והמושבים מחוץ לבית הקפה והצד הנוסף בעיצוב בא מתוך חשיבה להראות כמה שיותר ארופאיים ופוקציונליים מול לקוחות חוץ המבקרים במתחם להמוניהם ולהשוות את העיצוב לנופים שהם מכירים. ואכן , ההשקעה שהושקעה בבית הקפה לא אכזבה אותנו מבחינה פיננסית מיד עם פתיחתו , ומחזור המכירות שלו העולה מחודש לחודש רק מצדיק את ההשקעה שהושקעה במקום.

רשת "שני" הינה רשת צפונית הפועלת למעלה מ – 50 שנה, לרשת סניפים פזורים באיזור הצפון , מעבר להיותה "בית קפה " המספק ארוחות וכדומה, הרשת מפעילה קונדיטוריה משל עצמה אשר מוצריה היא משווקת באמצעות סניפיה . ראוי וחשוב לציין ששילוב בית הקפה ביחד עם שטח הקונדיטוריה מאפשר יחידה רווחית עצמאית אשר תורמת להכנה של בית הקפה ויותר מכל מביאה עוד לקוחות סינרגטיים למקום נדבח נוסף להשקעה הגבוהה שנעשתה במקום הינו אורך הסכם הזיכיון והשכירות ( 15 שנה ) שזה הזמן להחזר ההשקעה ועשיית רווחים גבוהים לבעלים .כאשר חושבים על פתיחת עסק , החשיבה העיקרית מתמקדת ב –  LOCATION , ואכן אין ספק כי רק מהבחינה הזאת טמונה הצלחתו של בית הקפה "שני אספרסו בר" סניף רמת גן