קידס אנד ביוטי

קידס אנד ביוטי

סוג הזכיינות תפעולית   עלות מזון
גודל חנות נדרש 50 מ"ר   תמלוגים
מיקום קניונים ומרכזים מסחריים ורחובות ראשיים   פרסום אין
עלות הקמה משוערת 150,000 ש"ח   מלאי
תקופת זיכיון   ערבות מלאי 50,000 ש"ח
דמי זיכיון 50,000 ש"ח   ערבות קניון 3 חודשי שכירות
עמלת זכיין  
קבל מידע אודות זכיינות בקידס אנד ביוטי

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות קידס אנד ביוטי

אחד מהפרמטרים של להיות הורים הוא לרצות את הטוב ביותר עבור הילד שלנו. עם זאת כאשר מדובר על ביגוד, מהר מאוד ניתן לגלות שביגוד איכותי ומותגים עולים לא מעט, ועל כן הרבה פעמים לצד הרצון הטוב, מגלים שפשוט מאוד קשה להשיג את המטרה, קשה לעמוד ברף המחירים של החברות המובילות אשר מנצלות את הרצון להעניק את הטוב ביותר עבור הדבר היקר לנו ביותר. על כן כה טוב להכיר את חברת "קידס אנד ביוטי".

מענה אידאלי

חברת "קידס אנד ביוטי" הוקמה לאור המגמה בשוק. מדובר על יבואנית של בגדי מותגים עבור הגיל הרך והילדים היותר גדולים- עד גיל 16. החברה מצליחה לייבא ביגוד ייחודי ובלעדי שטרם נראה בארץ. מדובר על מותגים שמציעים מגון בגדים איכותיים לצד ליווי אישי של כלל הלקוחות. לאור כל זאת ניתן להשיג איכות מבלי לשלם הרבה, ניתן להימנע משיתוף הפעולה עם החברות הגדולות שמבקשות לגזור קופון על חשבון ההורים.

רכישה ישירה ועקיפה

מי שמבקש ליהנות מהקמתה של החברה, יכול לחבור בין הגעה פזית אל אחת מחנויות, (כיום מדובר על רשת בתנופה ועתידיים להיפתח סניפים נוספים מלבד החנות שבקניון עזריאלי), או לחלופין מוזמן לרכוש דרך האתר באופן מקוון, כאשר עלות המשלוח הינה שולית ומסכום מסוים היא גם בחינם. אם כן מיהן החברות המובילות אותן מייבאת החברה? ובכן  מדובר על חברות עילית כגון אדידס, בוס, דיזל, דיסני, הלו קיטי, ראלף לורן, מיוראל, פולו, לווייס, לקוסט וכדומה.

לא רק בגדים

מי שמגיע לחנויות החברה יימצא אווירה מעוצבת ויוקרתית שכבר ממבט ראשון מעבירה תחושה של חו"ל. הקונטרסטיות שבין המחיר לאווירה עובדת היטב, כך שללא ספק ניתן לאכול את העוגה וכן להשאיר אותה שלמה. מלבד בגדים, גם ניתן למצוא במקום מגוון אקססוריז, תכשיטים, משקפי שמש, תיקים, ארנקים וכדומה. מכאן שניתן להצטייד לכבוד השנה החדשה עם מגוון ציוד מרהיב, ניתן לרכוש מלתחה שלמה ססגונית ואיכותית- כזו שבשקט ניתן יהיה להעביר הלאה לאחים הקטנים וכל זאת מבלי להוציא יותר מדי ואף לחסוך. מכאן שאין להתפשר לא על איכות, לא על חדשנות ובטח שלא על מחירים.