נעלי קנגרו

נעלי קנגרו

סוג הזכיינות תפעולית   עלות מזון
גודל חנות נדרש 50-70   תמלוגים
מיקום קניונים מרכזים, מסחריים ורחובות ראשיים   פרסום 1%
עלות הקמה משוערת 90000₪   מלאי בקניה
תקופת זיכיון   ערבות מלאי 70000₪
דמי זיכיון 30000₪   ערבות קניון 3 חודשי שכ״ד
עמלת זכיין 40%  
קבל מידע אודות זכיינות בנעלי קנגרו

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות נעלי קנגרו

זכיינות ישראל איננה מייצגת עוד את מותג זה. נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולהתאים לכם זכיינות באופן אישי מבין מגוון רשתות אחרות המיוצגות על ידנו. השאירו את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.


הקמת עסק חדש בישראל היא משימה כמעט בלתי אפשרית עם סטטיסטיקה עגומה ועל פיה נסגרים 95% מהעסקים החדשים בישראל, כבר בשנה הראשונה לפעילותם או בשנה העוקבת. אם יש לכם חלום להקים עסק בעולם האופנה, ואם אתם רוצים להיות חלק מתהליך מאתגר של צמיחת רשת הנעלה אופנתית וכניסתה למיין סטרים של עולם האופנה, רשת נעלי קנגרו מציעה לכם הזדמנות חד פעמית להצטרף אל ההצלחה כבר בשלבים הראשונים של מהלך ההתרחבות, ולהפוך לזכיינים מובילים ברשת.

בואו לגדול איתנו ולבנות מותג ארצי מוביל

רשת נעלי קנגרו היא רשת קטנה המונה 3 סניפים בבני ברק, אשדוד ומודיעין עלית, ומציעה שורה של קולקציות הנעלה לנשים חרדיות, על בסיס עיצוב עצמאי של הרשת, וייצור אצל שותפים אסטרטגיים מעבר לים. במסגרת התכנית האסטרטגית להרחבת פעילות הרשת, מתכוונת נעלי קנגרו להרחיב את פעילותה לאזורים נוספים בכל רחבי הארץ, וכן להרחיב את ליבת הפעילות אל שוק אופנת המיין סטרים וההנעלה המודרנית והעכשווית לציבור הנשים הרחב. במסגרת זו, אנו מציעים לכם מודל זכיינות יוצא דופן המאפשר לכם להקים עסק ברמת רווחיות גבוהה, המבוסס על מוצרי איכות במחירים הוגנים ותחרותיים, ובעלות השקעה והקמה נמוכה יותר משמעותית, מאשר ברשתות ההנעלה הגדולות.

תכנית זכיינות שמעניקה לכם את ההזדמנות לה חיכיתם

במסגרת זיכיון נעלי קנגרו, תוכלו ליהנות משלל יכולות המסופקות לכם על ידי הרשת, ייעוץ בבחירת מיקום הסניף והקמתו, ייעוץ מקצועי ועסקי מקיף, סיוע ותמיכה בעיצוב הפנים של העסק והצבת מלאי הקולקציות, וכן שותפות מלאה בהתוויית דרכה של הרשת אל תוך עולם חדש של אופנה עכשווית. בנוסף, תוכלו ליהנות ממטריית שיווק ויחסי ציבור המסופקת לכם בכפוף לתנאי הזיכיון, וכן בהזרמה רצופה של קולקציות הנעלה ייחודיות על ידי מערך התפעול של הרשת.

בונים מותג חדש, בונים רשת מצליחה

אנו מציעים לכם להיות חלק מתהליך מאתגר של בניית מותג אופנה מוביל וחדשני, תוך שאתם מבטיחים לכם את רמת הסיכון המינימלית ורמת פוטנציאל מקסימלית בתהליך של הקמת עסק חדש. אם חנות נעלי נשים אופנתית הוא עסק החלומות שלכם, פנו אלינו עוד היום וקבלו את כל הפרטים אודות תכנית הזכיינות, וההזדמנות שלכם לשלוט בגורלכם עם עסק עצמאי משלכם.