מישמיש

מישמיש

סוג הזכיינות זכיין תפעולי מלא   עלות מזון
גודל חנות נדרש 50-70 מ"ר   תמלוגים
מיקום קניונים/רחובות ראשיים   פרסום
עלות הקמה משוערת כ- 150,000 ש"ח   מלאי
תקופת זיכיון   ערבות מלאי 100,000 ש"ח
דמי זיכיון 100,000 זיכיון +50,000 פקדון כספי /ערבות   ערבות קניון 3 חודשי שכירות ודמי ניהול
עמלת זכיין 40%  
קבל מידע אודות זכיינות במישמיש

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות מישמיש

מישמיש הינו בית האופנה לילדים ותינוקות. כל עיצובי הרשת מעוצבים בישראל, עם דגש על איכות ואופנתיות, תוך מסורת של איכות ועדכניות ורבים מדגמיה הפכו לקלאסיקות ומשקפים את תמונות הילדות שלנו.

מישמיש נוסדה בשנת 1996 על ידי חברת סריגמיש הוותיקה. המוניטין הידוע של סריגמיש נשמר גם במישמיש עם הקפדה יוצאת דופן על איכות מוצריה ומחריה ההוגנים ומישמיש שמה לה למטרה להמשיך מסורת זו
החל משנת 2012 מישמיש נקנתה על ידי קבוצת אנשי טקסטיל מנוסים – משפחת מולדובן, אשר חברת "טופר" האהובה הייתה בבעלותה,  אבי קבילי, ממובילי תעשיית הטקסטיל ולשעבר מבעלי מפעל בגדי הילדים "תפארת". הקבוצה שמה לה למטרה להצעיד את חברת מישמיש קדימה מתוך חיבור עמוק לערכי המותג ותוך שמירה על צביון החברה.
 
בימים אלו, מיש מיש בעיצומו של תהליך התחדשות ומיתוג תוך שמירה על הקו הקיים, העיצובים האהובים והאיכות הבלתי מתפשרת, תוך דגש על העצמת חווית הקניה, שירות מצוין, קשר עם לקוחותינו ומחירים הוגנים ונגישים.

נכון להיום למיש מיש 24 חנויות ומתוכננות להיפתח עוד כמה סניפים במהלך 2014. הרשת מורכבת מחנויות בעלות וזכיינים.

בנוסף לקו האופנה, מישמיש מציעה ללקוחותיה מגוון מוצרים משלימים כגון: חבילות לידה, מוצרי טקסטיל, הלבשה תחתונה ואביזרים. אנו פונים לטווח גילאים: תינוקות nb-12 חודשים, 0-3 שנים, ילדים 4-14 שנים.