לג'נדה

לג'נדה

סוג הזכיינות   עלות מזון
גודל חנות נדרש   תמלוגים
מיקום   פרסום
עלות הקמה משוערת   מלאי
תקופת זיכיון   ערבות מלאי
דמי זיכיון   ערבות קניון
עמלת זכיין  
קבל מידע אודות זכיינות בלג'נדה

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות לג'נדה

 לג'נדה הינה רשת גלידריות שפועלת בשוק הישראלי כבר יותר מעשור- עוד משנת 2001. האנשים שעומדים מאחורי הרשת הם אורי פינקלשטיין ודודו מינה. שני בעלי הרשת עשו את שיעורי הבית שלהם בבירת הגלידה באיטליה, משם הם חזרו עם מבחר סודות ייצור איכותיים של מיטב חברות הגלידה האיטלקיות- אותם הם  ממשיכים ליישם גם כיום.

הצמיחה של רשת לג'נדה בישראל

תחילה הסניפים הראשונים הוקמו בצפון הארץ, אך עד מהרה התרחבה הרשת בצל ההצלחה אל מגוון מקומת נוספים, כך שכיום ניתן למצוא את סניפי הרשת גם בראש פינה, יפו וכדומה, כאשר לאחרונה עמלים על פתיחת שני סניפים נוספים בירושלים ובבאר שבע וניתן לצפות למגוון סניפים נוספים.  

סוד ההצלחה

ההצלחה הגדולה של חברת לג'נדה נשענת על כמה מוטיבים פשוטים אך חשובים. מדובר על איכות חומרי גלם ללא פשרות, על רמת טריות מאוד גבוהה, (הייצור נעשה מחדש בכול יום), וכמובן שגם מדובר על טעמים מוכרים ואהובים לצד חדשנות והפתעות בתחום שילובי הטעמים.

תפריט

מלבד גלידות איכותיות, גם ניתן ליהנות ממבחר טעמי סורבה שמבוססים על מים מינרליים לצד פירות טריים, מקפאי יוגורט מרעננים, (על בסיס יוגורט טבעי, יוגורט ללא סוכר ויוגורט עזים), שמוגשים לצד חתיכות פרי טרי ומגוון תוספות איכותיות, וופל בלגי, מקפא על בסיס סויה, (אותו עקרון כמו מקפאי היוגורט), וקרפ.  

עיצוב

עיצוב הסניפים מיישר קו עם האיכות הגבוהה של המוצרים. מדובר על מראה נקי ואיכותי שממצב את גלידת לג'נדה כגלידרייה מרתקת, מושקעת ואיכותית. הקווים נקיים והצבעים האפורים כחולים משתלבים היטב עם מהות המקום. כמו כן במקום יש מבחר מקומות ישיבה, כך שניתן לבחור לרכוש ולהמשיך לדרך, או לחלופין לשבת בנוחות וליהנות מזמן איכות במקום שמציע הרבה יותר מרק גלידה.

 קהל יעד

קהל היעד של גלידריית לג'נדה הנו מגוון. קהל היעד מורכב מילדים ומבוגרים, מטבעונים ומאוהבי מוצרי החלב. מדובר על אנשים שאוהבים גלידה אך מבקשים איכות, מדובר על אנשים שמבקשים ליהנות ממנות איכותיות, ליהנות משילובים מפתיעים ולמצוא טעמים מוכרים שמעלים את הרף.