רשת ג׳וסט

רשת ג׳וסט

סוג הזכיינות מלאה   עלות מזון 33%
גודל חנות נדרש 80-120 מ"ר   תמלוגים 5%
מיקום קניונים מרכזים מסחריים ורחובות ראשיים   פרסום 2%
עלות הקמה משוערת 500,000₪   מלאי
תקופת זיכיון   ערבות מלאי
דמי זיכיון 100,000₪   ערבות קניון 3 חודשי שכ״ד
עמלת זכיין  
קבל מידע אודות זכיינות ברשת ג׳וסט

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות רשת ג׳וסט

רשת לא מיוצגת!

זכיינות ישראל לא מייצגת את רשת ג'וסט בזכיינות לסניפים חדשים.

אם אתם מעוניינים בזכיינות  משתלמת וכדאית באזור שלכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הצעות מיוחדות בהתאמה אישית עבורכם!

רשת ג׳וסט הינה רשת של מיצים טבעיים שיודעת להציע יותר מרק מגוון שילובים מרעננים, צבעוניים ובריאים. רשת ג׳וסט מציעה ללקוח מעט יותר מהפסקה מהנה של היום יום, אלא מציעה ללקוח לבחור באופציה שהיא גם טעימה וגם בריאה, כאשר לשם כך הוא אינו צריך להשקיע זמן ממושך, אלא פשוט יכול לאסוף על הדרך כוס מיץ סחוט טרי ולהמשיך לדרכו. מלבד מבחר מיצים שמשלבים בין אנרגיה לוויטמינים חיוניים, גם ניתן למצוא במקום מבחר סלטי בריאות שנחתכים במקום, כריכים טריים ממבחר לחמי בריאות, חטיפי אנרגיה טעימים ומזינים וכדומה.

מנת הבריאות היומית

רשת ג׳וסט היא מעין סוג של בית קפה, אך בית קפה בעל ערך מוסף. מדובר על בית קפה ששם דגש חזק על מוטיב הבריאות. מכאן שאין צורך להתפשר ולהכריע האם אוכלים בריא או אם אוכלים טעים, אין צורך להתפשר האם אוכלים איכות או רוכשים אוכל מוכן- אלא ניתן למצוא במקום אחד גם וגם, כלומר גם ניתן לעשות הפסקה וליהנות מאוכל מוכן וטעים וגם לדעת שאתם דואגים לגופכם, מזינים אותו בנטו בריאות.

קהל יעד

הרשת מכוונת גבוה, פונה אל קהל היעד שמבקש "שער לעולם של חיים טובים ובריאים יותר". מכאן שגם הורים שמבקשים לצאת ליהנות עם הילדים שלהם בבית קפה בריא יכולים למצוא ברשת ג׳וסט אופציה מובילה, מזינה ובריאה וגם מבוגרים שמבקשים לעשות גיחה לטובת פגישת עבודה מהירה וטעימה, או פשוט על מנת ליהנות מאוכל בריא, טרי וכמובן מרענן וטעים.

זכיינות

עקב ההצלחה והשילוב הנכון בין קולינריה בריאה והיצע מרשים, מדובר כיום על רשת שפותחת את שעריה עבור זכיינים מתאימים שמבקשים גם הם לחלוק חלק מההצלחה. מכאן כל שנותר זה למצוא את המיקומים שיאפשרו לרשת להגשים את חזונה ואת מטרותיה העסקיות. לסיכום ניתן לומר שהרשת מציעה ללקוח הרבה יותר ממה שהוא מורגל לקבל, מציעה ללקוח את מנת הבריאות היומית שלו, את האנרגיה לה הוא זקוק וכל זאת בעזרת טעמים מהנים וחומרי גלם טריים ומושבחים.