רוצה להקים חנות נעליים בקריות? לפניך מספר עובדות מעניינות על זכיינות חנות נעליים YOOP בקריות

הקריות הוא אזור גדול ונרחב המאגד בתוכו שורה של ישובים הסמוכים זה לזה, ומונה בסך הכל עשרות רבות של אלפי תושבים. אם יש לכם חלום על הקמת עסק בקריות, עסק שיוכל למצות את הפוטנציאל שיודע אזור הקריות להציע, זיכיון YOOPבקריות מציע לכם את ההזדמנות לפתוח חנות נעליים בקריות ולהוביל אותה להצלחה באמצעות תמיכה של רשת ארצית גדולה, ובאמצעות שורה של כלים ומשאבים עסקיים מן השורה הראשונה, כלים עסקיים שמהווים את חלומו הרטוב של כל יזם בתחילת דרכו, ויכולים בקלות להפוך להבדל הדק שבין הצלחה ובין כשלון.

פוטנציאל ההצלחה של  חנות נעליים YOOPבקריות

פתיחת סניף YOOPבקריות אינה מבטיחה לכם בשום פנים ואופן הצלחה בטוחה במאה אחוז, ואם אתם נכנסים אל עולם העסקים, אתם רוצים לדעת שבעולם העסקים אין דבר כזה מאה אחוז. יחד עם זאת, זכיינות YOOPבקריות מציעה לכם את הסיכוי הגדול ביותר להצלחה, ואת הסיכון הקטן ביותר לכשלון, בין כל מודל אחר שתבחרו לפתיחת העסק. פתיחת עסק בקריות כמו בכל מקום אחר בארץ, היא משימה לא פשוטה שרבים נכשלים בה. יכולות עסקיות העומדות לרשותן של רשתות ארציות גדולות בלבד, יכולות להיות הגורם שחסר לכם כדי להוביל את העסק שלכם להצלחה, ואת היכולות האלו תוכלו ליישם כבר החל ביום הראשון לפעילות העסק.

למה כדאי לפתוח סניף YOOPבקריות?

פתיחת חנות נעליים בקריות רק בגלל שיש לכם אהבה מיוחדת לעולם האופנה ואולי אפילו לעולם ההנעלה בפרט הוא מהלך רומנטי, אך לא חכם עסקי. לפני שאתם פותחים את העסק, אתם רוצים לוודא שאתם מצויידים בכל הכלים הדרושים כדי להוביל את העסק שלכם להצלחה, ואת זה תוכלו לעשות באמצעות זיכיון ל YOOPבקריות, המצייד אתכם בשם מותג מוביל ומצליח, קולקציות הנעלה אופנתיות בהתאם לטרנדים החמים ביותר בעולם ההנעלה, מערך שיווק ופרסום הדואג לכם, ניסיון מקצועי שנצבר לאורך שנים, וכמובן רשת ארצית אחת גדולה שעומדת מאחוריכם ודוחפת אתכם להצלחה ללא הרף.

למה כדאי לפתוח חנות נעליים בקריות?

הקריות הוא אזור המונה עשרות אלפי תושבים, ובממוצע, כל אחד מן התושבים הללו רוכש זוג נעליים אחד פעם בשנה. ייתכן שהמספרים נמוכים יותר, ועדיין הפוטנציאל המקומי כולל בתוכו עשרות אלפי זוגות נעליים הנמכרים בקריות בכל שנה. בין שתבחרו לפתוח YOOPבקריות ובין שתבחרו לפתוח חנות נעליים עצמאית לחלוטין ללא שום קשר לרשת YOOPבקריות, אתם רוצים לוודא שאתם מצויידים בכל הכלים שיאפשרו לכם להתמודד עם התחרות, ולהוביל את החנות שלכם למוקד למשיכה לכל מי שמעוניין לקנות נעליים אופנתיות, וזה בדיוק מה שמציעה לכם רשת YOOP.

איך הפורטל הישראלי לזכיינות יכול לעזור לך להקים חנות נעליים קריות?

הפורטל הישראלי לזכיינות היא חברה הפועלת בחסות זכיינות ישראל, בעלת ניסיון של עשור וחצי בעולם הזכיינות בישראל, ועם רקורד של 250 סיפורי הצלחה. החברה מספקת את כל התמיכה הנדרשת ליזמים בתחילת דרכם להקים את עסק החלומות שלהם באמצעות מודל הזכיינות, וזאת בזכות צוות מקצוענים העומד לרשות החברה. בין שירותי החברה:
 • פלטפורמת אינטרנט ייחודית לבחינה אנליטית של תכניות זכיינות מגוונות
 • בחירת הזיכיון המתאים לכם וגיבוש מודל הפעילות המיטבי עבורכם
 • חבירה אל נציגי הרשת והצגת הקייס העסקי בצורה משכנעת
 • ליווי ותמיכה משפטיים לכל אורך הדרך
 • גיבוש המתווה העסקי, לרבות תכנית עסקית, תכנית יישום ומודל כלכלי
 • ליווי צמוד לאורך כל הדרך עד ההצלחה

  צור קשר
  :
  :
  :
  :
  ...Loading...
  חדשות
  מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
  » לפרטים
  רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
  » לפרטים
  רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
  » לפרטים
  דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
  » לפרטים
  רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
  » לפרטים
  זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
  » לפרטים
  גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
  » לפרטים
  רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
  » לפרטים