רוצה להקים גלידריה בחיפה? לפניך מספר עובדות מעניינות על זכיינות גלידריה Stickhouse בחיפה

פתיחת עסק בחיפה הוא חלומם של יזמים רבים המתגוררים בחיפה ובאזור, ועדיין רבים מהם נמנעים מלעשות זאת, ואלו שמעזים ועושים, נדרשים להתמודד עם הסטטיסטיקה העגומה ועל פיה כ 95% מהעסקים החדשים הנפתחים בישראל, גם נסגרים באותה השנה או בשנה העוקבת. אם יש לכם חלום על פתיחת גלידריה בחיפה, זיכיון Stickhouseבחיפה מציע לכם את ההזדמנות לעשות את זה עם מינימום סיכון ומקסימום פוטנציאל, וזאת באמצעות שורה של נכסים ויכולות המועמדים לרשותכם על ידי רשת ארצית גדולה ומצליחה.

פוטנציאל ההצלחה של  גלידריה Stickhouseבחיפה

פתיחת סניף Stickhouseבחיפה אינו מבטיח לכם את ההצלחה על מגש של כסף. כיזמים בתחילת דרככם, יהיה עליכם להשקיע ממיטב זמנכם, כשרונכם וכספכם על מנת להצליח, ויחד עם זאת, זיכיון לStickhouseבחיפה מציע לכם הזדמנות אמיתית ליהנות מסיכוי אמיתי להצליח, ליהנות מיכולת אמיתית לקצור את הפירות על מאמציכם. הקמת עסק בחיפה או בכל מקום אחר בארץ היא משימה לא פשוטה שרבים נכשלים בה. זכיינות Stickhouseבחיפה מציעה לכם את כל היכולות העומדות לרשותן של רשתות ארציות גדולות, כדי שתוכלו להוביל את העסק שלכם להצלחה כבר החל מהיום הראשון לעסק.

למה כדאי לפתוח סניף Stickhouseבחיפה?

חיפה היא עיר המונה מאות אלפי תושבים, עיר חוף הסובלת מטמפרטורה גבוהה ולחות גבוהה לאורך עונת הקיץ. מן הסתם, בעיר חיפה ניתן לקבוע כי בממוצע כל תושב בעיר קונה לפחות גביע גלידה אחד פעם בשנה, מה שמייצר פוטנציאל מקומי של מאות אלפי גביעי גלידה בכל שנה. כמובן שפוטנציאל זה נחלק בין שורה של גלידריות הפועלות בעיר, אך כאשר אתם מקימים גלידריה בחיפה, אתם רוצים לוודא שאתם עושים את כל המהלכים הנדרשים כדי להצליח. שם מותג פופולארי, מערך תפעול, גלידות מנצחות, מטריית שיווק ופרסום ורשת גדולה שעומדת מאחוריכם, יכולים להיות בדיוק ההבדל הדק שבין הצלחה ובין כשלון.

למה כדאי לפתוח גלידריה בחיפה?

בין שתבחרו לפתוח Stickhouseבחיפה, ובין שתבחרו לפתוח גלידריה עצמאית לחלוטין משלכם ללא שום קשר לרשת Stickhouseבחיפה, אתם רוצים לבחון את הכדאיות של המהלך העסקי שאתם בוחרים בו. כדאיות זו נובעת מפוטנציאל השוק, ומהיכולת שלכם למצות אותו. כאמור, פוטנציאל שוק הוא נתון קיים בעיר חיפה, שנהנית משוק גלידות גדול ומשגשג. יחד עם זאת, יהיה עליכם לוודא שאתם מביאים אל השולחן את כל הכלים הנדרשים כדי למצות נתח כמה שיותר גדול מתוך הפוטנציאל הזה.

איך הפורטל הישראלי לזכיינות יכול לעזור לך להקים גלידריה חיפה?

הפורטל הישראלי לזכיינות היא חברה מבית זכיינות ישראל, חברה הפעילה בתחום הזכיינות מזה כעשור וחצי, במהלכו צברה 250 סיפורי הצלחה, בסיוע ליזמים בתחילת דרכם, להקים את עסק החלומות שלהם באמצעות מודל הזכיינות. החברה מספקת סט שלם של שירותי ערך מוסף ליזמים, וזאת באמצעות צוות של מקצועני זכיינות המגיעים מרקע של ניהול, עסקים, משפטים, פיננסים, זכיינות ומסחר, צוות מקצוענים העומד לרשות כל יזם ויזם במטרה ברורה להוביל את העסק להצלחה. בין השירותים המסופקים על ידי הפורטל הישראלי לזכיינות:
 • זירת אינטרנט ומקיפה לבחינת תכניות זכיינות רלוונטיות
 • בחירת הזיכיון המתאים לכם וגיבוש מודל הפעולה
 • חבירה אל נציגי הרשת והצגת הקייס העסקי בצורה משכנעת ואטרקטיבית
 • סיוע משפטי לכל אורך הדרך לרבות במעמד חתימת הסכם הזכיינות
 • גיבוש המתווה העסקי על כל מרכיביו
 • ליווי מקצועי לאורך כל הדרך באמצעות מקצועני הזכיינות של הפורטל הישראלי לזכיינות

   צור קשר
   :
   :
   :
   :
   ...Loading...
   חדשות
   מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
   » לפרטים
   רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
   » לפרטים
   דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
   » לפרטים
   רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
   » לפרטים
   זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
   » לפרטים
   גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
   » לפרטים
   רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
   » לפרטים