תכנית עסקית זכיינות

זכיינות היא שם לפעילות עסקית המשתמשת בזכויות של רשת מצליחה כלשהי תמורת העברת סכומי כסף חודשיים קבועים וסכום הנגזר מהרווחיות של הסניף. דמיינו לכם סיטואציה שבה אתם נמצאים בתוך סניף של רשת מצליחה במיוחד, וחושבים לעצמכם שאם היא הייתה פותחת סניף באזור מגוריכם הוא היה משכפל את ההצלחה. החשיבה שלכם יכולה להיות מציאותית כך שניתנת עבורכם האפשרות לפתוח את הסניף הזה בעצמכם. הדרך הבטוחה ביותר להצלחה היא הכנת תכנית עסקית ברורה ומסודרת שבה בכל שלב מעודכן היעד אליו תרצו להגיע.

להקשיב לתחזית
הקמת רשת זכיינית מצריכה עבור כל המעורבים חתימת הסכם המחייב את הזכיין לעמוד בדרישות החברה המזכה. החברה המזכה דורשת מהזכיין מעבר לתשלום חודשי קבוע גם העברת אחוז קבוע מהרווחים של הסניף. ההמלצה הטובה ביותר במקרה הזה היא הכנת תכנית עסקית מסודרת עם תחזית אסטרטגית. מצד החברה המזכה צריכה להיות תכנית עסקית מקיפה שתבחן את הפוטנציאל שבעבודה מול זכיינים. התחזית הפיננסית היא גם עבור הרשת וגם עבור הזכיין ונועדה למנוע את נפילתם. התכנית כוללת מודל עסקי להתקשרות בין החברה המזכה לזכיין, והיא תגדיר בברור את אופי הפעילות של שני הצדדים מבחינת סיוע בהקמת החנות, תשלומים עבור מלאי, דמי זיכיון חד פעמיים או שישולמו מתוך מחזור המכירות, החזרת מוצרים, תמיכה מקצועית ושרות הלקוחות אותו מפעילה הרשת. 

מבנה התכנית העסקית
התכנית העסקית תבנה במספר שלבים. בשלב הראשון יהיה תקציר של המנהלים ותחזית עסקית. לאחר מכן עוברים לדבר על החברה ועל הפריסה הארצית שלה. עכשיו מגיע הדיבור על עסקים שמופעלים בשיטה של זכיינות מבחינת רקע, הגדרת, יתרונות וחסרונות תכנית פיננסית, מימון והערכת סיכונים לעסק זכייני. בשלב הבא מדברים על הסביבה העסקית מבחינת שוק רלוונטי מתחרים ולקוחות. ניתוח SWOT  יבוא כעת וכולל איומים, הזדמנויות, נקודות חוזק וחולשה של הארגון. מודל עסקי להתקשרות מול הזכיין – הקמת חנות, מלאי, תשלומים, תפעול, איסור תחרות ושמירת סודיות, תכנית פיננסית לחנות הזכיין – השקעה, תחזית הכנסות והוצאות ורווח והפסד, תזרים מזומנים חזוי ונקודת איזון, תכנית פיננסית לחברה המזכה וטופס מועמדות לזכיין הפוטנציאלי שיובא כנספח.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים