שמעוניינים להצליח

רשת היא תולדה של חנות מצליחה אשר מעוניינת לשכפל את ההצלחה שלה ואף מעלה מכך. רשת זכיינית היא שיטה עסקית המאפשרת שליטה על הרשת ללא ניהול ישיר של הנהלת הרשת. באמצעותרשתות זכיינית ניתן למצוא את כל היתרונות שיש לחנות הרשת להציע בפיזור ארצי טוב ואיכותי במיקום משתנה. 

להרוויח מכל העולמות
את החנות המצליחה שאתם פוגשים בקניון הקרוב אתם חולמים להביא למקום נוסף, שבו היא תצליח ברמה דומה ואף יותר. המשימה איננה פשוטה בעידן שבו צריכים לרכוש זכויות מחברה מזכה. מלבד סכום כסף רב המועבר לחברה המזכה יש צורך במילוי מלאי שלם של חובות כלפי החברה המזכה. רשתות זכייניות בניהול נכון עשויות להצמיח רווחים גבוהים מאוד, שבמקרה כזה יניבו את ההנאה מהן עבור שני הצדדים. אם אתם יזמים שאפתניים רשתות זכייניות מחפשות עבורכם את האתגר הבא.

תיווך מנצח להצלחה
אתם יזמים מוכשרים ושאפתניים שרואים את עצמכם כובשים את היעד הבא שלכם. למציאת החברה המזכה שתצמח אתכם בדרך להצלחה אתם זקוקים לכלי חיפוש יעיל ונוח. בעולם השיטה הידועה היא באמצעות תיווך בין זכיינים לרשתות ישנן מספר חברות בעולם המתמחות בתיווך בין זכיינים לרשתות. בארץ המצב שונה לחלוטין , והשיטה של תיווך מקבלת במה בתקשורת ההמונים. בעיתונים מתפרסמים מדי יום מוספי "זכיינים" ו"עסקים" שניתן למצוא בהם באפן מצומצם מגוון הזדמנויות עסקיות. חיפוש באתרי האינטרנט השונים יניב מאות חברות המציעות לרכוש זכיינות במחירים שנים, פשוט מאוד משאירים פרטים ומקבלים חזרה מידע אודות הזכיינות הנדרשת. חיפוש פשוט באינטרנט יניב מספר הזדמנויות עסקיות טובות, באתרי החברות המזכות או בלוחות מודעות של אתרים עסקיים. 

כל הזכייניות במקום אחד
הזדמנות עסקית לרכישת זכיינות מפוזרת בהרבה מאוד מקומות, אך אין דבר טוב מריכוז של כולן במאגר אחד. במרכז לקידום זכיינות ימצאו עבורכם את הרשתות המזכות וירכזו אותם לכדי מאגר אחד שלם המכיל מעל 220 חברות. השיטה עובדת תוך פניה של היזם לפגישה עם אחד היועצים שיציג את המאגר ויעניק הסברים אודות ההזדמנות העסקית המוצעת והרשת המזכה. 
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים