רשתות מזכות

רשתות מזכות
 
השאיפה לצמיחה מהירה
קשה למצוא איש עסקים רציני שלא יהיה מעוניין להרחיב את העסק שלו ולזכות בעוצמה עסקית הנובעת מפריסה רחבה בארץ, ואולי גם בעולם. זכיינות מעניקה את האפשרות הזו לאנשי עסקים רבים, מאחר והיא מפחיתה את הצורך במימון עצמי ובתפעול מסובך. רשתות מזכות דורשות מהזכיינים שלהם לספק את רוב ההשקעה הנדרשת בפיתוח העסק/רשת ובהתרחבותו.
 
חשוב לראות את התמונה הרחבה בכדי להבין שאותן רשתות מזכות אולי נהנות מהזדמנות עסקית מצוינת, אך יחד עם זאת יש להן גם מחויבות כלפי זכייניהם השונים, לא מעט עבודה בייעוץ ובדיקות שונות, ולקיחת סיכון במקרים שבהם זכיינים מסוימים אינם עומדים בדרישות ומסכנים את שמה הטוב של הרשת. רשתות מזכות שפועלות בצורה נכונה מול הזכיינים, ומראות עד כמה הן עומדות מאחוריהם ועד כמה חשובה להן הצלחתם, מצליחות לבסס לעצמן לא רק כמות נאה של שלוחות עסקיות אלא שהן גם נהנות מאיכות גבוהה של כל שלוחה שכזאת.
 
שמירה על מיצובה של הרשת
רשתות מזכות מקבלות על עצמן ניהול של פרויקט אישי בכל פעם שהן מעניקות זיכיון לאיש עסקים או לחברה מסוימת. לאחר סגירת החוזה מתחיל השלב שבו רשתות מזכות אמורות לעשות הכול בכדי לדאוג לשמירה על מיצובה של הרשת שלהן. מיצוב הוא נושא חשוב בעולם העסקים, והוא בא לידי ביטוי בצורה שבה רואה הלקוח את הרשת או כל מותג מסוים. עבור רובנו "נייקי" ממוצבת כנעל ספורט איכותית ביותר, ואילו בנק מסוים "זכה" להיות עבור הציבור הרחב בעל שירות לקוי ואף מזלזל כך שלא כדאי להיכנס אליו.
 
לכן רשתות מזכות שמעניקות זיכיון ולא מלוות את הזכיינים עד להשלמת סניף התואם בצורה מושלמת לסניפי הרשת האחרים, גם בחיצוניותו וגם בדרכי הפעלתו, פשוט מזיקות לעצמן. עבור רשתות מזכות, סניפים שיחרגו מנהלי הרשת ומהתחייבויותיה ללקוח, יכולים לגרום נזק לרשת כולה. הדרכת עובדי הסניף החדש, הדגשת הגישה העסקית של הרשת לזכיין, ביקורות לבדיקת הנהלים, אספקה רציפה ודאגה לעלויות תפעול נמוכות עבור הזכיינים, הם רק חלק מדאגה שוטפת לרמתו של הסניף ולשמירת מיצובה האיכותי של הרשת.
 
ניהול נכון של היחסים
רשתות מזכות יוצרות חוזים מחייבים ומעמידות תנאים נוקשים לעתים לזכיינים הנבחרים, ולכן יכולים להיווצר חיכוכים שיכולים לפגוע בשני הצדדים. בכדי שאותן רשתות מזכות באמת תזכינה בהצלחתו של הזכיין (וע"י כך גם בהצלחתן כמובן) הן דואגות ליצור מערכת תקשורת איכותית ויעילה. רשתות מזכות שמעניקות ליווי צמוד, בין אם הסניף חדש ובין אם הוא פעיל או מתחדש, לא שוכחות שמדובר באדם שעומד בפניהם ולא רק שם שכתוב על חוזה.
 
כך הן יוצרות דיאלוג שמאפשר לזכיין לבטא את עצמו, בגבולות אופייה ונהליה של הרשת, וליהנות מרוח גבית אמיתית. רשתות מזכות שהדרגים הגבוהים שלהן מקפידים להיות זמינים עבור הזכיינים, ואף מגיעים לסניפים לא רק למטרות ביקורת, יוצרות יחסי אמון ועבודה טובים יותר מול הזכיינים. זכיינים שאינם מרגישים את המחויבות של רשתות מזכות שעימן יצרו קשר, לא תמיד ישטחו את טענותיהם, ולעתים אף יגרמו לנזק בשל תפעול לקוי שלא נובע חלילה מכוונת זדון אלא מהפאסיביות של הרשת המזכה.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים