רוצה להקים חנות נעלי נשים ברחובות? לפניך מספר עובדות מעניינות על זכיינות חנות נעלי נשים קוקה ברחובות.COKAהיא חברה המתמחה בעולם האופנה הן בתחום ההנעלה והן בתחום הביגוד לנשים. בראש החברה עומד צוות ניהול מקצועי עם ניסיון של עשרים וחמש שנה. קיימת שורה ארוכה של חנויות פרטיות וחנויות זכיינות בהן נמכר מותג נעלי קוקה. המותג כולל מגוון עשיר של נעלי אופנה החל מנעלי עקב, מגפיים אופנתיות ועד לנעלי סירה, סנדלים, סניקרס ועוד נעליים מסוגים שונים המוצעות בהתאם לעונת השנה ו/או תקופת מעבר. להלן כמה נקודות חשובות שיש להביא בחשבון במסגרת פתיחת עסק ברחובות זכייני של מותג קוקה.

פוטנציאל ההצלחה של  חנות נעלי נשים קוקה ברחובות

פוטנציאל ההצלחה של הקמת עסק ברחובות שהינו עסק זכייני של מותג קוקה נעלי נשים תלוי בכמה גורמים כדלקמן. ראשית יש להביא בחשבון את העובדה שמותג קוקה הוא מותג חזק ובזאת למעשה נעוץ היתרון המרכזי של זכיינות קוקה ברחובות. בעל העסק אם כן מקבל לרשותו עסק שהינו כבר מצליח החל מהיום הראשון. פתיחה של עסק תחת מיתוג של רשת גדולה כמו קוקה יאפשר לבעליו להביא למינימום את הסיכונים הרבים המלווים בהקמה של עסק חדש באופן כללי. כמו כן הזכיינות עצמה מעניקה לזכיין בלעדיות מלאה כך שלא ייתכן באזור שבו נפתח הסניף ברחובות, ייפתח במרחק קצר סניף חדש בעל מותג זהה.

למה כדאי לפתוח סניף קוקה ברחובות?

פתיחת סניף קוקה ברחובות טומן בחובו לא מעט הזדמנויות כלכליות מניבות. קהל היעד של המותג ראשית פונה אל נשים צעירות המעוניינות בנעלי איכות במגוון עשיר של דגמים ועיצובים. מדובר בצורך בסיסי המסופק על ידי מותג מוכר וחזק שוודאי ימשוך אליו לא מעט לקוחות להבדיל מכל חנות נעלי נשים ברחובות שנושאת בשם פרטי ולא מוכר. הצרכן מטבע הדברים תמיד נמשך אל מוצרים בעלי שם מוניטין והיסטוריה של שנים. כך הוא יכול להבטיח לעצמו ליהנות ממוצר אמין שישרת אותו לפרק זמן ממושך. לפתוח קוקה ברחובות פירושו לאפשר לקהל הנשים הצעירות בעיר ליהנות מכל היתרונות של מוצר חזק ומובטח.

למה כדאי לפתוח חנות נעלי נשים ברחובות?

פתיחת חנות נעלי נשים ברחובות הולמת בהחלט את המגמה המרכזית של העיר אשר כיום רואה בעצמה עיר של מדע ותרבות ומעודדת לפיכך לא מעט אנשים להשתקע בה ולהקים עסקים שונים. בהתאם לכך העיר רחובות פועלת לא מעט למען רווחתם של התושבים ומעוניינת בסופו של יום שהעסקים ייטיבו הן עם התושבים והן עם עובדיהם. עם תמיכה גבית שכזו אין ספק כי יהיה זה צעד נבון ומשתלם לפתוח חנות נעלי נשים ברחובות. מעבר לכך תחום האופנה הוא תחום אשר נוגע לכלל הציבור ובפרט לקהל הנשים שבינינו. נעליים הם מבין המוצרים הבסיסיים ביותר שאם מסופקות ברמה איכותית אין ספק שההצלחה תתממש.

איך הפורטל הישראלי לזכיינות יכול לעזור לך להקים חנות נעלי נשים רחובות?

  • מתן סיוע ליזמים צעירים על ידי הפורטל הישראלי לזכיינים כולל ראשית מציאת רשת מזכה או זכיין מתאים לכניסה בטוחה וחלקה לתחום. אם עסקינן בתחום האופנה וההנעלה אזי שהפורטל יכול להמליץ למשל על  זיכיון לקוקה ברחובות ולקשר בין הרשת לבין הזכיין לפי הדרישות של כל אחד מהם.  
  • הפורטל הישראלי לזכיינות מתחייב למתן שירות אישי וכולל החל מבחירת הזיכיון והחברה המזכה דרך הקמת העסק וכלה בתפעולו לטווח הארוך בצורה רווחית ויעילה.
  • צוות היזמים ואנשי העסקים המובילים שהקימו את הפורטל מעמיד לרשותכם ידע מקצועי ענף ודרכים מוצלחות למימוש הישגים. זאת על ידי מתן הדרכה מקצועית ושירותי אימון עסקיים לטיפוח הצד היזמי, העסקי והשיווקי שמצוי אולי רק בכוח בינתיים בכל יזם צעיר בתחילת דרכו.
  •  

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים