עסק קטן מוצלח

במציאות של ימינו אין הרבהעסקים קטנים מוצלחים. האחדים שהצליחו עשו זאת תוך הקפדה על תכנית עסקית מסודרת ומאורגנת. אם תצליחו להימנע מלעשות טעויות קטנות שעלולות לרסק לכם את החלום בבת אחת, יש סיכוי לא רע שהעסק שלכם ישרוד ואפילו יצליח.

להשקיע במה שצריך
אחד מהמשימות המומלצות בעבור עסק קטן הוא להימנע מהוצאות מיותרות. על מנת שהעסק יתקתק כמו שצריך ישנו הצורך לבדוק את התקציב אחת לרבעון ולראות אם ניתן לצמצם הוצאות מיותרות. עסק מוצלח הוא עסק שכל הזמן נמצא עם היד על הדופק ומצמצם הוצאות מבלי לפגוע בחוויית השירות הטובה של הלקוח.

כחלק מההשקעה בחוויית השירות של הלקוח רצוי שיהיה בעבורו פתרון לנושא שלא הצליח לפתור. במידה ולקוח גדול יזכה לפתרון אישי זה יעצים את חוויית השרות שניתנת עבורו והוא יוכל להצעיד אתו ביחד עוד אלפי לקוחות מרוצים. 

לשתף לשתף לשתף
כל עסק מוצלח חייב לקבל במה ברשתות חברתיות. כיום נהוג לגרות את האנשים בעזרת עמודי פייסבוק מרהיבים המכניסים אותם לצביון המיוחד של העסק באמצעות פעילויות ועדכונים שונים. לקוחות לא יקנו מכם את ה"מה" שאתם מוכרים אלא את ה"למה" אתם מוכרים לכם את המוצר הספציפי. לכן רצוי לשתף את המאחורי הקלעים של המוצר בעמוד העסקי, שייצור את האינטראקציה המבוקשת על ידי הלקוחות.

עובדים רק בשבילך
עסק קטן מוצלח לא יוכר ככזה ללא האנשים שמפעילים אותו. אותם האנשים אשר עובדים למען הצלחת הנכס הם הבסיס לכל עסק מצליח. השקעה בצוות עובדים מיומן ואיכותי יבטיח שקט כלכלי לאורך זמן. עליכם להשקיע זמן בבחירת העובדים המוצלחים,  ולדאוג להכשרה מקצועית עבורם. במידה ולא תרצו לחפש עובדים כאלו תאלצו להיכנע לעובדים טובים פחות, שיהיו פחות יעילים ורוב הסיכויים שיאלצו ללכת הביתה. אין טעם במשקל עודף בימנו וכמו שצריך להיפטר מעובדים לא יעילים, כך גם מספקים לא יעילים שפוגעים בהתנהלות הלא תקינה של העסק.        

אחד הסממנים הידועים של עסק מוצלח הוא החדשנות. ככל שעסק מביא בשורה חדשנית יותר ללקוחות כך הוא נבדל מהמתחרים והסיכוי להצלחה גובר.
     
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים