עסק קטן מהבית

כל אחד היה רוצה לקום בבוקר להתקלח להתלבש ולהישאר בבית. המניע של כולנו הוא הכסף אותו אנו מרוויחים במקום העבודה שלנו, ולכן כולנו נכנעים ליציאה מהבית לפקקי הענק של הארץ  בדרך למשרד. עכשיו תדמיינו מציאות שונה בה לא צריך לצאת מהבית בשביל לעבוד, משום שהעסק שלך נמצא שם. יש הרבה מאוד יתרונות לעבודה מהבית אך גם לא מעט חסרונות.

הפרדה לא פשוטה
לפני שחושבים לפתוח עסק מהבית רצוי להבין עד כמה המשמעת העצמית שלכם גבוהה. בעבודה מהבית קל מאוד לסטות לכיוונים אחרים ולא להתרכז רק בעבודה עצמה ולכן חשוב לעשות את ההפרדה ולהתייחס לבית כאל מקום עבודה לכל דבר. רצוי לארגן חדר שישמש כמשרד שלכם וירכז בתוכו את כל הדברים הקשורים לעסק. במציאות המשפחתית קשה יותר לעשות את ההפרדה כי פעילות העסק עלולה להיפגע מהתרחישים השונים שיכולים להתרחש בבית. 

להימנע מהוצאות מיותרות
אם יש לכם בית מספיק גדול ואתם עדיין משלמים כסף רב בפתיחת משרד חיצוני, יכול להיות שאתם עושים טעות. הקמתעסק קטן כרוכה בהוצאות לא מעטות שכרוכות בין היתר בתשלום שכירות לא קטן בעבור משרד חיצוני. אתם משוכנעים שבידכם נמצאת הבשורה הצרכנית החדשה, אז למה שלא תתחילו לעבוד מהבית. בבית אתם תזכו לקדם את עסקיכם בדרך זולה ופשוטה הרבה יותר וללא הוצאות משרד מיותרות. כדאי מאוד לשקול את האפשרות הזאת לפחות בטווח הראשוני בו ידוע כי עדיין אין רווח לעסק. 

שלל אפשרויות לעסקים
פתיחת עסק מהבית היא דרך פשוטה מאוד בעבור כל עסק מתחיל. ניתן למצוא שלל עסקים שניתנים לפתיחה מהבית ביניהן משרדי הכרויות, משרד תיווך, משרד ליחסי ציבור ומשרד לקידום אתרים באינטרנט. כל עוד קיים בסיס המשלב שאיפות וכישורים אישיים אפשר להתקדם עם כל רעיון עד כדי  מימושו בעסק קטן. מימוש הרעיון לעסק מהבית המשלב העסקה עצמית, הוא אופציה זולה להקמת עסק פרטי המאפשר ייצור פרנסה טובה בהשקעה מינימלית. אז אם אתם בעלי משמעת בלתי מתפשרת, חרוצים ורציניים יש לכם את האפשרות לפתוח עסק קטן מהבית וליהנות מהיתרון הגדול שחוסך לכם את הדרך המייגעת למשרד חיצוני.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים