עסקים למסירה בפתח תקווה

עסקים למסירה בפתח תקווה זה עולם ומלואו. העיר, שהחלה את דרכה בתור אם המושבות ושכנה בין ביצות מוכות יתושים, הפכה לעיר שוקקת חיים ומלאה בעסקים. סביר להניח שאפילו יואל משה סלומון לא חזה שהסטארט אפ שלו יזכה לאקזיט כל כך גדול. כיום פתח תקווה זה חלק אינטגראלי מגוש דן. יחד עם זאת יש לה את האופי שלה, הלא היא מכונה גם מלאבס. למי שרוצה להשקיע בעיר הכי משתלם לרכוש זיכיון של מותג מוכר ולפתוח סניף בעיר. האוכלוסייה המקומית מאוד התפתחה באחרונה ונחשבת לחזקה ואיכותית.

קריוקי, אומנות החיקוי והזיוף בכיף. על מנת להבין את התופעה, די אם נזכיר שיש בתי קפה שפעם בשבוע בשעות הערב הופכים למועדוני קריוקי עקב דרישת הקהל. ממש כמו חוגי ריקודי העם והשירה בציבור יש כיום ציבור שלם שפשוט מכור לשירת קריוקי. מי שיש לו קצת חוש עסקי ורוח יזמית יכול לרכוש זיכיון של חברת מערכות קריוקי וליהנות מהכנסה נאה ללא יותר מדי השקעה או מאמץ.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים