עסקים למסירה בנתניה

עסקים למכירה בנתניה היו מאז ומתמיד קשורים בצורה כלשהי ליהלומים ולתיירות. כיום כבר מדובר על עיר בעלת זהות ואופי אחרים לחלוטין, אבל בתפיסה של הציבור הרחב עדיין מדובר במעוז של תיירות. לגבי היהלומים כולם כבר מביטים לעבר הבורסה ברמת גן בכל מה שקשור לאבני החן. בנתניה כיום יש שוק מצוין ובעיקר טעים, רצועת חוף מן היפות בארץ ואווירה מלאה בהתחדשות ורעננות. העיר ידעה זמנים קשים אבל כיום פורחת כבימי נעוריה אי שם בשנות ה-50 ה-60 של המאה הקודמת.

קריוקי, שם הקוד לערב שכולו מצב רוח טוב ושירה. הקריוקי זה כבר מזמן לא רק לילדים. יש כיום מגמה ברורה למדי של לימוד שירה באמצעות שימוש במערכת הקריוקי. כמו כן בכל יום הולדת יש שימוש במערכת הן לטובת הגברה והן לטובת שירה ומוזיקה ליצירת אווירה. יש מפעילים שמציעים מערכות של קריוקי בזיכיון אזורי. כך כל מי שמתעניין יכול להשכיר את המערכת ובכך לחסוך למפעיל את הצורך לסחוב את  המערכת לכל מקום דבו מזמינים את שירותיו. 
.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים