עסקים למסירה במודיעין

עסקים למסירה במודיעין זה אותה גברת בשינוי האדרת, כלומר, מדובר על זיכיונות. בין אם מדובר על זיכיון לפתיחת סניף חדש ובין אם בניהול של הסניף הקיים, הבעלות נשארת במסגרת הגרת הזיכיון. כלומר, בעל הבית לא לגמרי נפתר מהעסק שבנה במו ידיו, אלא נשאר ברקע ונהנה חלקית מהרווחים. בעבר מסירה הייתה באמת מסירה- קח את המפתחות ושלום ולא להתראות. כיום כבר יש את הזיכיונות שמאפשרים להמשיך להרגיש עם אבל בעצם להיות בלי. שנאמר גם וגם.

קריוקי זה סוג של תופעה בלתי מוסברת לחלוטין. מיטב הגברים והנשים, מכל טווח הגילאים נופלים שדודים לקסם של ריקוד ושירה על רקע מוזיקה מוכרת ואל מול קהל אוהד או לכל היותר מסמפת. כנראה שבתוך תוכנו כולנו רוצים וחולמים להיות מפורסמים. 17 וחצי שניות תהילה שבו אנחנו עומדים מעל הבמה ושרים את שירינו האהובים כמו גדולים מהווים כנראה סוג של התעלות שמסיעת לנו לשחרר תסכולים ומשקעים על פספוס הקריירה באור הזרקורים. אז קדימה, לכחכח גרונות ולהתחיל לשיר.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים