עסקים למסירה בירושלים

עסקים למסירה בירושלים זה כמו לחפש קרח במדבר. אין הרבה בעלי עסקים בעיר הקודש שמציעים את עסק למסירה. במקרה הטוב ישנם עסקים שמציעים זיכיונות עבור המותג. כך למשל רשת ארומה שהחלה את דרכה כבית קפה קטן ונחמד במושבה הגרמנית וכיום באמצעות מודל זכיינות הפכה לרשת כלל ארצית בתנופה מתמדת. החוכמה זה ליצור מותג מנצח וייחודי, ובירושלים לא חסרים כאלה, ומשם לצמוח הלאה. דוגמה נוספת זה חנות הוופלים האמריקאים החגיגה של באבט שלאחר שנים של סניף בודד פתחה סניף בזיכיון בתל אביב.

לימודי הנדסה אזרחית מהווים את גולת הכותרת של תנופת הלימודים בעיר הבירה. יש כיום הרבה סטודנטים בהרבה מסגרות שלומדים הנדסה בירושלים. לימודי הנדסה אזרחית במיוחד יכולים למצוא היצע רחב למדי בעיר. לצד הטכניון החיפאי שמאז ומתמיד נחשב למעוז של לימודי ההנדסה, הרי שיש לירושלים הרבה סיבות לגאווה מבחינת מה שיש לה להציע. אז לפני שפוזלים לכיוון תל אביב או חו"ל בגלל שאין מקום בטכניון, שווה לקפוץ לבירה ולראות מה יש לה להציע.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים