רוצה להקים חנות נעליים בקריות? לפניך מספר עובדות מעניינות על זכיינות חנות נעליים נעלי מרקו בקריות


אזור הקריות הוא אזור גדול הכולל בתוכו את קריית ים, קריית ביאליק, קריית מוצקין, קריית אתא, קריית חיים וקריית שמואל, ובסך הכל עשרות אלפי תושבים הרוכשים בממוצע, כל אחד, זוג נעליים אחת לשנה. אלא שכיום יש כבר שורה של חנויות המספקות לתושבי הקריות את צרכי ההנעלה שלהם, וכדי שגם אתם תוכלו להיכנס לשוק הזה, אתם צריכים להצטייד ביכולות הנדרשות כמו מותג, קולקציות אופנתיות, מערך שיווק ופרסום יעיל, ומכל אלה תוכלו ליהנות באמצעות פתיחת חנות נעליים בקריות על בסיס מודל זכיינות נעלי מרק בקריות.

פוטנציאל ההצלחה של  חנות נעליים נעלי מרקו בקריות

בניגוד לעסק המוקם בישוב בודד, פתיחת עסק בקריות פותחת בפניכם אפשרויות בכל ששת הקריות והשכונות הסובבות, מה שמגדיל את סך קהל היעד אליו אתם פונים. יחד עם זאת, לצד זה שבפניכם קהל יעד גדול יותר, כך גם התחרות גדולה יותר, והיא יכולה להגיע מצד חנויות פרטיות ועצמאיות, ומצד סניפים של רשתות ארציות ופופולאריות. פתיחת סניף נעלי מרקו בקריות באמצעות זיכיון נעלי מרקו בקריות מאפשרת לכם להצטייד בכל היכולות, הכלים והנכסים הדרושים לכם על מנת להתמודד עם התחרות בצורה יעילה ולהוות מוקד משיכה לכלל התושבים בקריות המעדיפים לקנות נעליים או כל סוג אחר של מוצר ברשתות גדולות אותן הם מכירים, ועליהן הם סומכים.

למה כדאי לפתוח סניף נעלי מרקו בקריות?

אזור הקריות הוא אינו האזור בעל הנתונים הסוציו אקונומיים הטובים ביותר בישראל, וגם לא באזור הצפון. יחד עם זאת, היקף האוכלוסייה בקריות הוא גדול דיו בכדי לייצר עבורכם רמת ביקוש גבוהה שתבטיח לכם רמה קבועה של הכנסות ורווח. חנות נעליים בקריות צריכה לדעת להתאים את רמת המחירים לאוכלוסיה אותה היא משרתת, וכאשר אתם בוחרים לפתוח נעלי מרקו בקריות, אתם מעניקים לעצמכם את היכולת להציע מגוון רחב של נעליים בשלל סגנונות עיצוב, וברמות מחיר משתנות המתאימות לכל שכבות האוכלוסיה בקריות. בניגוד לתהליך רגיל של הקמת עסק בקריות, הקמת חנות נעליים באמצעות זיכיון לנעלי מרקו בקריות מעניקה לכם גמישות רבה באמצעות מגוון העיצובים והדגמים המוצעים, ובהתאם לכך גמישות בתמחור ובהתאמה לאוכלוסיה המקומית.

למה כדאי לפתוח חנות נעליים בקריות?

הכדאיות של פתיחת חנות נעליים באזור הקריות, ולצורך העניין נעלי מרקו בקריות, נובעת ממספר גורמים: היקף האוכלוסיה הגדול בקריות והביקוש שהאוכלוסיה הזאת מייצרת, רמת התחרות שהיא גדולה דיה בכדי להקשות מאוד על עסק עצמאי, אך עדיין ברמה כזאת שמותירה מקום למותגים גדולים להיכנס ולעשות חייל בקריות. את זה אפשר לחבר עם הצורך האנושי הבסיסי בנעל לכל רגל, ובצורך האופנתי להתחדש מדי פעם בפעם בזוג נעליים חדשות, והנה מתקבלת תמונה אטרקטיבית שמציגה רמת כדאיות גבוהה להקמת סניף של רשת הנעלה ארצית באזור הקריות.

איך הפורטל הישראלי לזכיינות יכול לעזור לך להקים חנות נעליים קריות?

אחרי שאמרנו את כל זה, אתם עשויים לחשוב שפתיחת חנות נעליים באמצעות מודל הזכיינות היא אינה נטולת סיכונים, עם הצלחה כמעט מובטחת. האמת היא שהאתגר הוא אותו אתגר, רק שהוא מנותב לרכיבים אחרים במהלך העסקי, רכיבים שעליהם אתם רוצים לתת את הדעת בצורה מקצועית, רציונלית, שקולה ואחראית. הפורטל הישראלי לזכיינות מציע לכם את כל השירותים להם אתם זקוקים בהיבטים העסקיים והמשפטיים על מנת להבטיח את הצלחת המהלך שאתם יוזמים להקמת חנות נעליים בקריות:
 • גיבוש התמונה הכללית לגבי כלל תכניות הזכיינות הזמינות עבורכם ותעדופן
 • בחירת תכנית הזכיינות המתאימה לכם ביותר וגיבוש הקייס העסקי מא' ועד ת'
 • חיבור עם נציגי הרשת הנבחרת והצגת הקייס העסקי בצורה משכנעת ואטרקטיבית
 • ייעוץ וליווי משפטי לאורך ההתקשרות עם הגורם המזכה, לרבות בשלב חתימת הסכם הזכיינות

  צור קשר
  :
  :
  :
  :
  ...Loading...
  חדשות
  מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
  » לפרטים
  רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
  » לפרטים
  רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
  » לפרטים
  דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
  » לפרטים
  רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
  » לפרטים
  זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
  » לפרטים
  גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
  » לפרטים
  רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
  » לפרטים