רוצה להקים חנות נעליים באשדוד? לפניך מספר עובדות מעניינות על זכיינות חנות נעליים נעלי מרקו באשדוד


אם פתיחת עסק באשדוד הוא הרצון שלכם, ואם פתיחת חנות נעליים באשדוד הוא החלום שלכם, ייתכן שמודל זכיינות נעלי מרקו באשדוד הוא בדיוק מה שאתם צריכים. רשת נעלי מרקו היא רשת המונה יותר מ 20 סניפים בפרישה מלאה בכל הארץ. בקבלת זיכיון מהרשת, אתם נהנים משורה של נכסים אותם בנתה הרשת לאורך שנים, וכעת אתם יכולים לעשות בהם שימוש כבר החל ביום הראשון של העסק, נכסים כדוגמת שם מותג, מוניטין, בסיס לקוחות ועוד.

פוטנציאל ההצלחה של  חנות נעליים נעלי מרקו באשדוד

חנות נעליים הוא עסק קמעונאי קטן הפונה לקהל היעד בישוב או באזור בו הוא ממוקם. את פוטנציאל ההצלחה של חנות נעליים באשדוד הפועלת תחת זיכיון לנעלי מרקו באשדוד אפשר למדוד על פי היקף האוכלוסייה הזמינה עבור החנות כקהל יעד, ובהתאם להיקף רכישות הנעליים בעיר. יחד עם זאת, אל המשוואה צריך לשקלל גם את אלמנט התחרות, או את כל אותן חנויות עצמאיות וסניפים של רשתות ארציות הפועלים מסביב ולוקחים נתח מהשוק. כאשר אתם בוחרים לפתוח נעלי מרקו באשדוד, אתם נהנים משלל יכולות שיזם מתחיל יכול רק לחלום עליהם, ויכולים להיות בדיוק ההבדל בין הצלחה וכשלון.

למה כדאי לפתוח סניף נעלי מרקו באשדוד?

ההבדל בין הקמת עסק באשדוד הפועל באופן עצמאי לחלוטין ובין פתיחת נעלי מרקו באשדוד הוא שכאשר אתם בוחרים להקים את העסק שלכם בעצמכם, אתם מציבים מולכם אתגרים גדולים שעל פי סטטיסטיקת העסקים הקטנים בישראל, רובם פשוט אינם עומדים בהם וסוגרים את העסק כבר בשנה הראשונה או השנייה לפעילותו. לעומת זאת, זיכיון נעלי מרקו באשדוד מעניק לכם שם מותג, מטרייה שיווקית, פרסום, יחסי ציבור וקידום מכירות, קולקציות נעליים המתחדשות מדי עונה, מערך תפעול, מוניטין שנבנה במשך שנים ארוכות, ורשת גדולה שעומדת מאחוריכם ומעניקה לכם את התמיכה והסיוע הנדרשים כדי שתצליחו.

למה כדאי לפתוח חנות נעליים באשדוד?

בין שאתם בוחרים באפשרות של פתיחת סניף נעלי מרקו באשדוד ובין שלא, הכדאיות והפוטנציאל בפתיחת חנות נעליים באשדוד ניתנים למדידה בצורה פשוטה למדי. באשדוד חיים עשרות אלפי אנשים, וכל אחד מהם נדרש לזוג נעליים חדש בממוצע, אחת לשנה. בחישוב פשוט זה אומר עשרות אלפי זוגות נעליים הנמכרים בעיר מדי שנה, וזאת עוד לפני שמשקללים למשוואה רכישות נעליים ממניעים אופנתיים, התופסות נתח חשוב וגדול בסך השוק. לפתוח חנות נעליים באשדוד זה בהחלט עסק כדאי, אך רק אם אתם יודעים בדיוק כיצד אתם מתמודדים עם התחרות, וכיצד אתם בונים לעצמכם מותג ומוניטין שיבטיח זרימה של לקוחות לאורך זמן על מנת לייצר את רמת ההכנסות הנדרשת ליצירת שורת רווח חיובית.

איך הפורטל הישראלי לזכיינות יכול לעזור לך להקים חנות נעליים אשדוד?

הפורטל הישראלי לזכיינות היא חברה המתמחה בעולם הזכיינות ומבוססת על צוות של מקצוענים בעלי רק בעולם הניהול, המסחר, העסקים, הזכיינות והאסטרטגיה. אנשי הצוות עומדים לרשותכם ומלווים אתכם באופן צמוד לאורך כל הדרך, על מנת להבטיח שאתם לוקחים את הסיכון המינימלי ההכרחי, ומייצרים לעצמכם את הפוטנציאל הנדרש כדי להצליח. בין שירותי החברה תוכלו למצוא:
 • בחינה של כלל תכניות הזכיינות הזמינות עבורכם בעיר אשדוד
 • ניתוח אנליטי של כלל ההזדמנויות, וביצוע בחירה מושכלת של תכנית הזיכיון המתאימה לכם ביותר
 • חיבור עם אנשי הרשת הנבחרת, בניית הקייס העסקי שלכם והצגתו בצורה אטרקטיבית ומשכנעת לנציגי הרשת
 • ליווי משפטי לאורך כל תהליך ההתקשרות שלכם עם הרשת, ובפרט במעמד חתימת הסכם הזכיינות
 • בונים את המתווה העסקי מקצה אל קצה לרבות תכנית עסקית, תכנית יישום, מודל פיננסי ועוד

  צור קשר
  :
  :
  :
  :
  ...Loading...
  חדשות
  מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
  » לפרטים
  רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
  » לפרטים
  רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
  » לפרטים
  דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
  » לפרטים
  רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
  » לפרטים
  זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
  » לפרטים
  גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
  » לפרטים
  רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
  » לפרטים