מכירת עסק קיים

מכירת עסק חי זה בעצם להעביר את מושכות העסק הלאה. הרבה בעלי עסקים קטנים בהגיעם לגיל פנסיה מבקשים למכור את העסק כדי לממן את הפנסיה. אבל במקום להיפטר מהעסק שבניתם במו ידיכם בעמל רב, ניתן למכור זיכיון שלו. כך, העסק ממשיך לפעול ואתם מקבלים סכום ראשוני עבור הזיכיון ועוד עמלה חודשית בהתאם למחזור. יתרה מכך, במידה והעסק מתרחב לכדי רשת, אתם נהנים מהגדלת התמלוגים. מדובר בהליך שמותנה בכל שהעסק באמת רווחי ומוכר בקרב תושבי האזור אבל הוא טומן בחובו הזדמנות עסקית.

תחום הזיכיונות הופך לאט אבל בטוח לתחום שבעלי עסקים רבים לוטשים אליהם עיניים. אמנם לא כל עסק בנוי ומתאים להפוך לרשת, אבל בדיקה לגבי היתכנות תמיד שווה לעשות. מומלץ גם לערוך תחקיר ולבדוק איך עובדות הרשתות הקיימות. כלומר, איזה עסקים פועלים בשיטת הזיכיונות וכיצד זה מתנהל בפועל. חשוב לזכור כי לא רק הרשתות של המותגים המובילים יכולים להרשות לעצמן את הפצת הזיכיונות.  פרטים נוספים לגבי מהות הזיגיונות ניתן לקבל פה בפורטל כמובן.


צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים