מכירת עסק חי

מכירת עסק חי זה הליך מקובל למדי בחו"ל שלאט לאט חודר גם לארץ. הרעיון מאחורי המכירה פשוט למדי. הבעלים מתעייפים או רוצים לנצל מומנטום ולכן מעמידים את העסק למכירה בשיא ולא בשפל. הרעיון זה להגיע למכירה מעמדה של כוח ובמומנטום חיובי ולא עם הלשון בחוץ. חשוב רק שמצד הקונים נעשה את כל הבדיקות והבירורים לגבי מצבו של העסק בפועל. שכן, לא כל עסק, הגם שהוא מוגדר "חי", אכן נמצא במצב טוב ואיינו גורר שלדים וחובות כלשהם בארון.

היתרון של רכישת עסק חי זה שיש פעילות שוטפת וציבור לקוחות שכל מה שצריך לעשות זה להמשיך לגלגל ולהתגלגל הלאה. כלומר, בניגוד לעסק חדש שבו אנו נדרשים להמציא את הגלגל מחדש, פה צריך רק לחשוב איך משפרים וממקסמים את הגלגול שכבר קיים. אופציה אחת מיני רבות אבל בהחלט ראויה לציון הנה הזכיינות.  מיתוג העסק ומכירת זיכיונות לפתיחת סניפים חדשים זה תהליך שיכול להוביל את העסק מקטן ומקומי לגדול ואזורי.  פרטים לגבי מהות הזכיינות ניתן לקבל פה בפורטל.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים