מכירת עסקים קטנים - האם זה משתלם?

מכירת עסקים קטנים זה אתגר לא קטן. עסקים קטנים שמוצעים למכירה מיד ממותגים ככאלה שנקלעו לקשיים או שכבר עברו את שיאם. חשוב מאוד בעת היציאה להליך המכירה לשוות לעסק תדמית של מצליחנות. למשל, אפשר לפנות למסלול של זכיינות. ברגע שאתם מציעים זיכיון על העסק כבר נוצר רושם של הצלחה. איך וכיצד לצאת להליך של זכיינות ניתן ללמוד ממש פה בפורטל. המומחים שלנו ישמחו לסייע ככל הנדרש.

העסקים הקטנים מאז ומתמיד סבלו מאפליה. שכן, מצד אחד כמכלול הם חלק חשוב ועיקרי מהמרקם העסקי של המדינה. כל מדינה. אבל באופן פרטני כל עסק קטן מדי וחסר השפעה על מנת להשפיע ולעמוד מול גורמי הרגולציה והבירוקרטיה. בכל מקרה, ישנם מסלולים ייעודיים של משרד התמ"ת על מנת לסייע לאותם העסקים. חשוב מאוד להתעדכן כל  העת במסלולים השונים שבין השאר מציעים הלוואות בערבות מדינה ובריבית נמוכה על מנת לאפשר מרווח נשימה ואשראי לצורכי צמיחה והתפתחות. לפרטים והכוונה, ניתן לפנות לצוות המומחים המיומן והמזומן פה פורטל.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים