מכירת עסקים קטנים

מכירת עסקים קטנים זה סוג של מיומנות או התמחות. עסקים קטנים שעומדים למכירה כמעט תמיד מעוררים סימני שאלה לגבי הסיבה לכך. מו המפורסמות זה שעסקים קטנים נאים תמידית על הגבול של בין להיות או לחדול. לעומת זאת עסק קטן שמציע זיכיונות זה כבר סיפור אחר. שכן, זיכיון מציעים מעמדה של כוח ואילו מכירה זה עדות למצוקה. חשוב מאוד לדעת להתנהל כקוצים להיפרט מהעסק. גם אם הסיבה הנה עניין של רווחיות, לא כדאי לספר את זה בתחילת המשא ומתן.

קריוקי לכל גיל ולכל מטרה. כמה פשטני שזה נשמע- זאת המציאות. אפילו יחדות בצבא החלו לעשות שימוש מערכות קיוקי על מנת להרים את המורל  בימים קשים. כך למשל יש יחידה שבכל יום ראשון, עת החיילים שבים לבסיס מהחופשה בבית, מפעילים מערכת קריוקי כדי להכניס קצת רוח חיובית ולהפיג את תחושת הבאסה הכללית.  ישנם זכיינים שמאפשרים להשכיר מערכות קריוקי ממש בדומה להשכרת רכבים. המחירים סבירים למדי והתוצאה של הפעלת המערכת מצדיקה כל השקעה.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים