מכירת עסקים פעילים

מכירת עסקים פעילים זה סוג של מלכוד. מצד אחד זה אך טבעי שעסקים יוצעו למכירה עקב אי אלו שיקולים ענייניים של הבעלים. מנגד, עצם המכירה מעוררת חשד ומעלה סימני שאלה. דרך חכמה לעקוף את המלכוד זה באמצעות שיטת הזיכיונות. במקום מכירה מציעים זיכיון ובכך מקבלים כסף עבור הזיכיון, העסק זוכה לחמצן ובנוסף המשך יתקבלו תמלוגים מהסניפים החדשים תוך העצמת ומיתוג העסק. כך למשל סניפי ארומה מיניהם הם בעצם שכפול של הסניף המקורי בירושלים. 

בכדי להבין איך בונים תכנית של מתן זיכיונות ועל מה צריך להקפיד בהסכם ההתקשרות עם הזכיינים לעתיד, ניתן לפנות פה בפורטל למומחים השונים לענייני זיכיונות. בכלל כל שאלה בנדון ניתן לקבל עליה מענה פה בפורטל.  חושב ללמוד היטב כיצד השיטה פועלת ועל מה צריך לשים דגש לפני שמתחילים את ההליך בפועל. ישנם לא מעט שיקולים בעד ונגד הזיכיונות אבל כל עסק נמדד לגופו של עניין. אז לפני המכירה של העסק, אנא פנו אלינו לייעוץ והכוונה ראשוניים.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים