זכיינים לתחנות דלק

שירות זכיינות לתחנות דלק לא ניתן דרך זכיינות ישראל - נא לא להתקשר בנושא

כל מי שברשותו רכב ואוהב לנסוע בכבישי ארצנו הנפלאה, יעצור מתישהו בתחנת דלק כלשהי, בארץ וגם בעולם בגלל הפופולריות של הדלק, יש הרבה תנודות מחירים בשוק התחרותי הזה, ישנם בארץ מספר חברות גדולות ומוכרות של תחנות דלק ויש גם חדשות בתחום, כך שאם אתם מוכנים לאתגר לא קטן בכלל ורוצים להיות זכיינים לתחנות דלק עליכם להודיע על העניין לחברת הדלק שאמורה להעניק את הזיכיון, והיא תגיד לכם האם אתם צריכים להקים תחנה חדשה בשם המותג שלה ולהשתמש בשיטות הניהול העסקי שלה ולהשקיע בהקמתה, או שאתם מעוניינים כבר בתחנה שפעילה ועובדת ואתם רק צריכים לנהל אותה.

בודקים את הזכיין
תחנת הדלק שיודעת שיש לה מוצר טוב ומוכר, הרי איזו משפחה בעלת רכב לא לבוא לתדלק מתישהו אצלה, דורשת שהזכיין יעמוד בתנאים מסויימים לפני קבלת הזיכיון, היא דורשת להעביר את הזכיין מספר בדיקות מתאמה, בדיקות מצבו הפיננסי, האם הוא ממש יכול להרשות לעצמו להפעיל זיכיון שכזה של תחנת דלק, איך היכולות הניהוליות שלו, חשוב שהוא ידע לנהל את התחנה, לנהל את העובדים ולדעת להצליח למכור מוצרים נלווים, בדיקת רקע, חשוב מאוד לתחנת הדלק מי עומד לקבל זיכיון ממנה, שמדובר באדם הגון וישר שלא חס וחלילה לאחר קבלת הזיכיון יחשוב למהול את הדלק במים או משהו כזה.

הזכיין נמצא מתאים מה השלב הבא
ברגע שתחנת הדלק עשתה את כל הבדיקות כדי לבדוק את אותם זכיינים לתחנות דלק, ומצאה שהזכיין אכן מתאים לה לרכישת הזיכיון, יכתב הסכם זכיינות במיוחד בעזרת עורכי דין, עדיף להיעזר בעורכי דין שמבינים בכל נושא הזכיינות וייראו שאין סעיפים בעייתיים או דרקוניים בחוזה הזכיינות, עורכי הדין של הזכיין גם יהיו בקשר מתמיד עם עורכי הדין של תחנת הדלק ואם נראה שהכל בסדר ותקין ונעשה לפי דיני זכיינות בישראל, יחתם ההסכם בין שני הצדדים והזכיין יקבל את הזיכיון לידיו לפתוח בארץ ישראל תחנת דלק חדשה, מעניין אותכם לשמוע עוד צרו עמנו קשר וננסה לעזור לכם עד כמה שנוכל.

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים