זכיינים לקווי חלוקה

חברת זכיינות ישראל איננה מייצגת קווי חלוקה בהקמת סניפים חדשים. אם אתם מעוניינים ברכישת זכיינות להקמת סניף של רשת מצליחה, בתחום אליו אתם מתחברים ובהתאמה מקצועית לתקציב שלכם, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעזור!

מי מאיתנו לא אוהב אוכל טרי, שתיה טריה, הכל מגיע דרך רשתות מוזן מוכרות וידועות, כך שאין חשש לקבל חתול בשק, חברות המזון בארץ והמשווקים שלו מייעלים את מערך ההפצה שלהם דרך קווי חלוקה וכך הם מעבירים את הפצת המוצרים שלהם אל זכיינים לקווי חלוקה שבאו מבחוץ ובאחריותם לדאוג להפצת המוצרים של אותן חברות ידועות, כך הן לא צריכות לשכור עבור ההפצה רכבים נוספים או עובדים, הכל מועבר לאחריותו של המחלק החיצוני, הזכיין.

משתלם להיות זכיין בקווי חלוקה מאשר נהג
הניסיון אומר שזכיין בקווי החלוקה מרוויח הרבה יותר מאשר סתם נהג שכיר, זכיין שכזה הוא זה שדואג לעצמו להכנסה טובה ע"י כך שהוא ידאג להגדיל אותה באמצעות הגדלה של נקודות חלוקה נוספות וכמובן מכירה של יותר ויותר מוצרים בכל נקודת חלוקה שכזו, זכיינים לקווי חלוקה עם הזמן יכולים לטפח ולפתח עד מאוד את קו החלוקה שלהם עד שיהפוך לרווחי של ממש. חשוב מאוד שהזכיין ידאג לתחזק נכון את הקו שקיבל, כי כך כשיחשוב אולי מתישהו בעתיד לפרוש, הזיכיון שרכש יהיה שווה הרבה יותר ממה ששילם בעבורו מקודם.

אפשר להעסיק עובדים שכירים
הזכיין עצמו שאחראי על זיכיון קו החלוקה שקיבל מחברות המזון יכול בעצמו להעסיק עובדים שכירים שיעשו את העבודות במקומו ובכך הוא יוצר לעצמו מעין הכנסה פסיבית ורווחית מאוד, חשוב להבין מה יהיה אחוז הרווח בענף חלוקת המזון בקו החלוקה, ואיך עונות השנה משפיעות על העסק, איזה סוג רכב עדיף להפצה להפצה, בעיקרון יש כללי ברזל בתחום הזה, כמה שהרכב יותר קטן ככה יותר טוב, אופנוע רכב פרטי וכו', כיוון שהוצאות הדלק ועלויות האחזקה והביטוח זולים יותר, איפה שאפשר לחסוך עדיף לחסוך.

עד כמה חברת המזון עוזרת לזכיין
חברת המזון מעורבת מאוד בעזרה לזכיין, היא מפעילה מוקדי שירות שיקבלו את פניות הלקוחות, היא מפעילה גם אנשי מכירות שיכולים מאוד לעזור לזכיין להגדיל את כמות המוצרים שהוא מוכר, נשמע לכם כיף להיות זכיין של קו חלוקה צרו קשר.

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים