זכיינים למפעל הפיס

צריך פיס בחיים, אומר השיר הידוע, מפעל הפיס הוא מפעל שקיים כבר המון שנים במדינת ישראל, הוא הוקם ע"י דר לנדאו בזמנו ויזמת ראש עיריית תל אביב שהיה אז רוקח, המטרה של מפעל ההימורים החוקי באישור ממשלת ישראל, היה לתמוך בהקמת בתי חולים ברשויות המקומיות בישראל ובניית בית חולים גדול בתל אביב, המודל של מפעל להגרלות לטובתו של הציבור נלקח משוויץ, הרעיון הוא שנעשית כל חודש הגרלה ואנשים רוכשים כרטיסים ויש זכייה בפרס הגדול, אז זה היה 1000 ל"י, היום כבר מדובר במליונים.

מפעל הפיס הוא זכיינות מסוג אחר
כמו הרבה רשתות רבות אחרות, יש ביקוש גדול של זכיינים למפעל הפיס מפעל הפיס לא לוקח שום סכום התחלתי להקמת הדוכן או לניהול דוכן קיים כחלק מתנאי הזיכיון, אלא מדובר בעסק עצמאי לכל דובר עם חשבוניות של עוסק מורשה, הזכיין חי מהמכירות שלו, הוא לא מקבל משכורת חודשית קבועה בכל חודש ולכן חשוב שהוא יידע לנהל את העסק כמו שצריך, להתנהל מול לקוחות בכבוד ולמכור כמה שיותר מוצרים של מפעל הפיס, כרטיסי הגרלות, חיש גד, וכו'. מפעל הפיס משקיע מאוד בזכיינים שלו ויש לו מספר תנאים לפני שהוא מעניק את הזיכיון לזכיין.

הקריטריונים לקבלת זיכיון
על מנת להפעיל דוכן בידי זכיינים למפעל הפיס, הזכיינים צריכים לעמוד בקריטריונים הבאים: יכולת עצמאית לנהל עסק, נמרצות, יוזמה, אישור של משטרת ישראל, שיהיה בסיס פיננסי טוב וערבויות כספיות טובות, שיידע לתקשר עם אנשים טוב, חשוב מאוד עניין היחסי אנוש, וכמו כן מפעל הפיס יעביר את המועמדים להיות זכיינים למפעל הפיס, קורס הדרכה בן כמה ימים שם ילמד על מפעל הפיס ומוצריו ובסיום הקורס יהיה חייב לעבור את המבחן הסופי בציון מינימאלי. 

כל הזמן משקיעים בזכיינים
מפעל הפיס דואג להעביר הדרכות שוטפות לזכיינים שלו אודות מבצעים חדשים, שינויים בהגרלות, משחקים חדשים ודואג גם לשפר את מיומניויות המכירה שלהם, כדי שיצליחו בעתיד למכור מוצרים רבים יותר. רוצים לשמוע עוד על זכיינות פיס צרו קשר.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים