זכיינות קפה קפה למכירה

אוהבים לשתות קפה, מעניין אתכם מאיפה באים הפולים הטובים לבתי הקפה האלו, חשבתם פעם על אולי לעצב את בית הקפה מחדש, את התפריטים, אם יש לכם יכולת מנהיגות, הנעת עובדים, תודעת שירות גבוהה, ובסיס פיננסי יציב, בוא לנסות לשמוע על זכיינות ברשת בתי קפה, זה אמנם נשמע חלום לפתוח זכיינות לבית קפה משלכם, אתם באים כל בוקר, אומרים בוקר טוב ללקוחות, נכון יש את הצד הנחמד והקליל הזה אבל יש גם את הצד הכספי והשקעה גדולה של תעצומות נפש בעסק שמצד אחד יש לו שם מוכר, אתה לא מתחיל מאפס אבל מצד שני אתה מוציא כל כך הרבה כספים לפני שמתחיל.

קפה קפה, מחפשת זכיינים
מי לא שמע או לא הכיר את רשת בתי הקפה "קפה קפה" הרשת מחפשת זכיינים למכירה, מחפשת אנשים, מנהיגים מלידה, שצוחקים בפנים של הסיכונים, לוקחים מותג קיים כמו רשת קפה קפה ויכולים לרוץ איתו הלאה, לקחת את החומרים והמוצרים ופשוט למכור ללקוחות מוצר שידוע שהוא טוב, חוץ מקפה טוב בין המוצרים יש מאפים טובים, ארוחות בוקר, ארוחות ביניהם, תפריטי קינוחים מאוד מגוונים, שווה לבוא לשבת בסניף לראות את העיצוב המיוחד, את האווירה, את התאמת העיצוב בבית הקפה לתפריטים, כל מוקפד בטעם טוב. רשת קפה קפה מונה כיום 107 סניפים כולם בזיכיון פרטי.

הדרישות של קפה קפה מהזכיינים שלה
עניין הענקת הזכיונות לקבלת סניף קפה מותנה בכך שהזכיין מחוייב לרכוש חומרי גלם וציוד מספקים קבועים וזה דבר שלא מאפשר לזכיין לנהל מו"מ עם הספקים כדי שיוכל להשיג תנאים מסחריים טובים, דמי הזכיינות ברשת כוללים סכום חד פעמי של עד 55 אלף דולר ובנוסף מתן 5% - 6% מהמחזור החודשי שך בית הקפה, יש לבית הקפה אמנם תפריט ייחודי ומעוצב באחידות אך הנהלת הרשת מעודדת ייחודיות בתפריט, מה שמאפשר לכל זכיין להוסיף לתפריט ולתת לו גוון לפי טעמו של הקהל המקומי. קפה קפה מחפשת עוד זכיינים למכירה אז אם אתם רוצים לשמוע עוד פנו אלינו.
 
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים