זכיינות פיצה האט

רשת פיצה האט היא אחת מרשתות הפיצרייה הגדולות והמצליחות ביותר בישראל. המתחרים הגדולים, דומינוס, אמנם משקיעים כסף רב הרבה יותר בפרסום- אך בכל זאת פיצה האט מצליחה יותר. הסיבה להצלחה הרבה לא וודאית. ייתכן שהעניין הוא שמדובר ברשת כשרה, ייתכן שהפיצה שלהם טעימה יותר... וייתכן מאוד שאחת הסיבות להצלחתה הגדולה של הרשת היא זכיינות פיצה האט. 


החברה התרחבה מאוד באמצעות השימוש בזכיינים, כיום יש חמישים סניפים של החברה בפריסה ארצית, רבים מהם מצויים דווקא באזורי פריפריה בהם יש בדרך כלל אך ורק פיצריות מקומיות. כעת מנסה החברה להתרחב אפילו יותר, ומעוניינת לפתוח כעשרים סניפים נוספים. לשם כך, היא מחפשת זכיינים שינהלו אותם. 


מה צריך בשביל זכיינות פיצה האט?


כדי להיות זיכיון של סניף פיצה האט, בהחלט לא צריך להיות מיליונר. הזיכיון ניתן ל-20 שנה, והוא עולה כמה עשרות אלפי דולרים. אמנם מדובר בהשקעה לא זניחה, אך היא גם לא דומה להוצאות גדולות מאוד שאנו עושים בחיים, ובהחלט ניתן לעמוד בה בעזרת הלוואה לא גדולה. ההשקעה מחזירה את עצמה מהרווחים מהסניף בתוך זמן קצר למדי, ולאחר מכן- מתחילים להרוויח משכורת נאה. 
עם זאת, לא כל אחד יכול להיות זכיין. על מנת להיות זכאים לזיכיון ברשת, יהיה עליכם להוכיח שאתם עומדים בכל הסטנדרטים ושיש בידיכם את התכונות הנדרשות ואת הידע המספק בתחומי הניהול העסקי.


תנו לנו לסייע לכם


בין אם אתם יזמים מנוסים ובין אם זה עתה התחלתם את דרככם בעולם העסקים, אנחנו, יזמות ישראל, נוכל לסייע לכם בכך. נשמח להעמיד לרשותכם את צוות המומחים שלנו, כולם בעלי ניסיון רב בתחומים של יזמות וזכיינות. הם יוכלו לייעץ לכם בכל אחד משלבי התהליך.


בעזרתם, תוכלו לדעת אם הבחירה שעשיתם היא אכן נכונה, ואז תוכלו לקבל ליווי אישי במהלך כל שלבי החתימה על ההסכם עם החברה. גם כאשר יהיה סניף של פיצה האט בבעלותכם, תוכלו לקבל מאתנו סיוע בנוגע להתנהלות העסקית הנכונה, ובכך להגיע לניהול סניף מצליח ורווחי. 
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים