זכיינות עסקים למכירה יד שנייה יד 2

מזון אופנה כסטיל ועוד הרבה מאוד תחומים מוצעים עבורכם ומחכים שתחטפו אותם ותייצרו באמצעותם רווחים נאים. זכיינות עסקים למכירה יד 2 הם עסקים מצליחים אשר מניבים רווחים עסקיים פוטנציאליים טובים מאוד, אך עם זאת כושלים בחטא הניהול הכושל או דומים לו. אם אתם זכיינים בנשמה שמעוניינים להשקיע לטווח הארוך, עסקים למכירה יד שנייה בהחל יספקו עבורכם את הסחורה. 

איכות זולה במרכז
חנויות המציעות מיתוג עסקי איכותי ומצליח וטוב לאדם,  אופנה לילדים קיימות בשפע, אבל אין הרבה חנויות המספקות בגדים מעוצבים במחירים אטרקטיביים. חנות KIWI  שבפתח תקווה מופעלת על ידי זכיינים המעוניינים למסור את זכויות הניהול בה. החנות כחלק מהרשת המצליחה מציעה בגדי תינוקות וילדים מעוצבים באיכות טובה המתאימות לכל כיס. החנות מרוהטת ומאובזרת שכוללת סחורה במיקום מרכזי מאוד בלב פתח תקווה. 

קצת קפה להצלחה
שוק בתי הקפה בארץ הוא תחרותי מאוד וכולם רוצים להציע את המחיר הטוב ביותר באיכות מקסימלית. ניתנת עבורכם הזדמנות עסקית נדירה להיכנס כזכיינים לרשת בתי קפה מצליח מאוד. עם מוניטין של 9 שנים "זמן קפה" שבשכונת הדר בחיפה מציעה לרציניים מבינכם את הבעלות על בית הקפה להניף גבוהה את הפוטנציאל הקיים במקום להשגת רווחים מקסימליים.

גורילה בר קפה מציעה עבורכם להיכנס כזכיינים לרשת בתי הקפה המאוד מצליחה שלה. אם אתם מחפשים חברת מיתוג עסקי איכותית שתדאג לסביבה, החברה מעניקה לכם את הזכות להקמת סניפי דגל במקומות מרכזיים. לרציניים ושאפתניים תהיה הדרכה אישית להתנהלות מקצועית מול ספקים ובניית הזכיין. כמו כן מציעים בהנהלה תנאי מימון מצוינים לרכישת הזכיינות. אם הקפה זורם בעורקיכם רשת בתי הקפה גורילה בר תהווה עבורכם הזדמנות עסקית מצוינת. 

שניצל בן 14
שניצל ליין מתפארת בוותק של 14 שנה ונחשבת לאחת ממסעדות המזון המהיר המציעות את השניצלים הטעימים ביותר. ניתן למצוא בין היתר ארוחות שניצלים בבגט או בצלחת במגוון טעמים עשיר. הרשת המצליחה מציעה עבורכם את הזכיינות לסניף שממוקם במרכז הכרמל בחיפה, במקום עם תנועה רבה ללא הפסקה. רשת השניצלים מעניקה ליווי אישי לזכיינים משלב ההקמה ועד לשלב ההצלחה של הסניף. מוזמנים להניב רווחים ברשת שבה הכל מתחיל בטעם. 

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים