זכיינות טופ טן

תחום אביזרי האופנה הפך למאוד פופולרי בשנים האחרונות. רשת טופ טן היא רשת מצליחה לאביזרי אופנה, בעלת בערך חמישים סניפים בכל רחבי הארץ. ברשת ניתן למצוא תיקים, ארנקים, אביזרים למכשיר הסלולרי, צעיפים, נעליים, משקפי שמש ועוד. הרשת משווקת מבחר רחב של מוצרים ייחודיים באיכות גבוהה, וכיום היא מהווה שם דבר של ממש בעולם אביזרי האופנה. בנוסף, העובדה שהרשת כה גדולה ויציבה מאפשרת לה למכור את המוצרים הללו במחירים סבירים, ולצאת מדי פעם בפעם במבצעים אטרקטיביים במיוחד. 


לא פלא, אפוא, שהחנות מושכת אליה לקוחות רבים אשר פוקדים את סניפיה מדי יום ביומו. החנות נמצאת בשאיפה להתרחבות מתמדת, ובהתאם לכך, היא מחפשת זכיינים שיפתחו או ינהלו סניפים חדשים ברחבי הארץ. 


זכיינות טופ טן- החלטה נכונה


אם אתם מעוניינים להיות זכיינים, ואתם סבורים כי יש בידיכם את כל התכונות הנדרשות, תוכלו להיות זכיינים באחד מסניפי רשת טופ טן. מדובר בהשקעה בטוחה יחסית, כיוון שלרשת יש קהל לקוחות רחב שמכיר את השם ואת המוצרים, ובוחר בהם בכל פעם מחדש. לכן, לא יהיה עליכם כמעט להשקיע מאמצים בשיווק ובפרסום העסק- לחנות יש יתרון גדול מאוד על פני החנויות המתחרות, מעצם השם שלה. 
כדי להיות זכיינים ברשת, יהיה עליכם להוכיח שאתם ראויים לכך. במסגרת זו, תצטרכו לא רק להשקיע את הכסף הנדרש, אלא גם להראות שאתם בעלי ידע וניסיון בתחום הניהול העסקי, ושאתם אנשים אמינים שניתן לסמוך עליהם בניהול הסניף.


ייעוץ מקצועי להצלחה בזכיינות


אז אם, אחרי כל זה, זכיינות טופ טן היא האופציה המועדפת עליכם, תנו לנו לעזור לכם. אנחנו, ב"זכיינות ישראל", נוכל לסייע לאנשים בכלי ניסיון או חסרי ניסיון בניהול ובעולם העסקים להשתלב כראוי בעולם הזכיינות. נוכל להציע לכם ליווי צמוד ואישי לאורך כל התהליך. לא נשאיר אתכם לבד גם לאחר חתימת ההסכם עם טופ טן, ונעזור לכם בניהול סניף מצליח ורווחי, כך שגם חברת טופ טן וגם אתם תוכלו ליהנות ממכירות גבוהות ומרווחים נאים. 
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים