זכיינות טוני וספה

פיצה מאז ומעולם הייתה מאכל פופולרי ואהוד על רבים. נדמה היה שלא ניתן לחדש דבר, ושכבר עלינו על כל האפשרויות לתוספות ולגיוונים אפשריים. אך לא כך הדבר, וכדוגמא לכך ניתן לקחת את רשת טוני וספה, המונה מספר סניפים באזור המרכז. טוני וספה משווקת פיצות רחוב בתבניות מלבניות, להבדיל מהפיצות העגולות המסורתיות. על הפיצות של טוני וספה ניתן למצוא תוספות ייחודיות כדוגמת צ'וריסו, ארטישוק ועוד, ואפילו ניתן למצוא כמה פיצות טבעוניות.


הרשת עושה שימוש בחומרי גלם טריים שיוצרים תוצאה טעימה ומיוחדת. לא מדובר בסתם פיצות, כי אם בפיצות גורמה (למרות המחירים הסבירים לכל כיס בהן הן נמכרות). אין פלא שהצלחתם של כל סניפי הרשת היא רבה מאוד. למרות שלענף נכנסו עוד פיצריות בסגנון, טוני וספה מצליחה להוכיח את עצמה ולהמשיך להיות המתחרה המובילה במכירות. 


זכיינות טוני וספה- להצטרף להצלחה


רשת טוני וספה מצויה בתהליכים של התרחבות, וגם אתם יכולים לקחת חלק בהצלחה הזו. תוכלו להיות זכיינים של סניפים חדשים שעומד להיפתח, ובכך ליהנות ממרווחים ממכירות בטוחות של מוצר נמכר ופופולרי בעיני רבים. בניהול נכון של הסניף שיהיה ברשותכם, תוכלו ליהנות מרווחים כבר מיום הרכישה. לרשת הפיצריות קהל לקוחות קיים שכבר מכיר היטב את הטעם המיוחד של הפיצות הנמכרות ברשת, ולכן לא יהיה עליכם להשקיע מאמצים רבים בשיווק ופרסום המקום לקהלי יעד חדשים. 


להתמודד עם הקושי והאתגר


אמנם מדובר בהשקעה כמעט בטוחה, אך בשביל זכיינות טוני וספה יש צורך בניסיון וידע. אם ברצונכם להיות זכיינים של אחד מסניפי הרשת, יהיה עליכם להוכיח שיש ברשותכם את היכולת לנהל את הסניף בצורה נכונה שתניב רווחים.
אנחנו כאן כדי לעזור לכם. אנו, ב"זכיינות ישראל", נעמיד לרשותכם את צוות המומחים המנוסה שלנו. הם יוכלו לזהות את הפוטנציאל הגלום בכם, ולסייע לכם להפוך למנהלים של עסק מצליח. אנו נוכל לעזור לכם כבר בתהליך הפנייה לרשת טוני וספה, לאחר מכן גם בכל שלבי חתימת ההסכם, וכמובן שלא נעזוב אתכם עד למצב בו אתם מנהלים עסק רווחי. 
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים