זכיינות בורגר קינג

דרכה של רשת המזללות הידועה בורגר קינג החלה עוד בשנת 1954 במיאמי, שם הוקמה על ידי שני שותפים, שניהם בעלי תואר ראשון במלונאות. מטרתה העיקרית של הרשת הייתה להתחרות ברשת הגדולה ביותר להמבורגרים שהייתה קיימת אז- הלוא היא מקדונלד'ס. מאז עברה החברה הרבה מאוד ידיים, וביניהם חברת הענק פילסברי, גינס ועוד. מאז התרחבה לכל רחבי העולם, והוקמה גם חנות למוצרי ובגדי ספורט עם אותו שם ותחת אותם הבעלים.


רשת המסעדות הגיעה לראשונה לישראל בשנת 1994. בשנת 2003, הועברה הבעלות על הרשת בישראל לחברת אורגד אחזקות. בסה"כ, נפתחו 55 של בורגר קינג בכל רחבי ישראל. עם זאת, בשנת 2010 החליטה ההנהלה הישראלית לבטל את ההסכם עם חברת בורגר קינג ולהפוך את כל סניפי הרשת לסניפי בורגר ראנץ'- עוד מותג בבעלות הרשת.


זכיינות בורגר קינג (בורגר ראנץ')- ליהנות מההצלחה העולמית


כאמור, מדובר ברשת מצליחה ברחבי העולם. גם בורגר ראנץ' הישראלית זוכה ללא מעט הצלחה בארץ, וניתן למצוא סניפים רבים ומצליחים של הרשת פרוסים במקומות שונים. תחום המזון נחשב לתחום מבטיח לזכיינות באופן כללי, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר במותג כל כך מצליח ופופולרי. 


על מנת להצטרף להצלחה, עליכם פשוט לקחת החלטה. בכל אחד ואחת טמון הפוטנציאל להיות יזם, וכל שאתם צריכים לעשות בשביל זכיינות בורגר קינג הוא ללוות את סכום הכסף הדרוש- ופשוט להתחיל ולהרוויח בגדול.


איך מתחילים את התהליך?


כל חברה מציעה תנאי סף מסוימים כדי להיות זכאים לזכיינות. עליכם לספק הוכחות המעידות על כך שאתם מסוגלים לנהל עסק רווחי בהצלחה- שיש בידיכם את התכונות הנדרשות ואת הידע המספק לכך. 


אנחנו ביזמות ישראל מאמינים שאתם יכולים להצליח, ואנחנו כאן על מנת להעניק לכם את הכלים לעשות זאת. אנו נלווה אתכם באופן אישי וצמוד, מרגע קבלת ההחלטה שאתם מעוניינים בזכיינות, דרך חתימת ההסכם עם החברה ועד לניהול העסק עצמו. אנחנו נוודא שתעברו את התהליך כולו בצורה הכי נכונה שאפשר, ושתהינו מעסק מצליח אשר יניב רווחים. 
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים