זכיינות באנגלית

זכיינות הינה שיטה בה חברה מסוימת נותנת לאדם (שהוא הזכיין) את הזכויות לעשות שימוש בסמלים שלה ובשיטות שלה. בתמורה לכך, הזכיין משלם כסף לחברה באופן תקופתי- מדובר על תשלום קבוע, בתוספת לאחוז מסוים מן המכירות. גם הסחורה החדשה נקנית מכיסו של הזכיין. 


הרבה פעמים מדובר בהשקעה מאוד משתלמת. זוהי רכישת או פתיחת סניף של רשת קיימת ומצליחה, שכבר יש לה קהל לקוחות רחב. התהליך קל בהרבה ביחס לפתיחת עסק חדש לחלוטין. הוא אמנם מכיל לא מעט בירוקרטיה, אך הוא בהחלט לא דורש את השקעת הזמן והאנרגיה בתכנון עסק חדש מן היסוד- ובנוסף לכך, ברכישת עסק בזכיינות טמון סיכון נמוך הרבה יותר.
איך ניתן להיות זכיין?


לעיתים, על מנת לקבל זכאות להיות זכיין של חברה מסוימת, מציבות החברות תנאים שונים לזכיין. תנאים אלה יכולים לכלול לימוד אודות החברה והשיטות בה היא נוקטת, השקעה מצד הזכיין בשיווק ובפרסום של העסק ועוד. על מנת לבדוק את העמידה בתנאים אלה, מעת לעת עורכות החברות ביקורות (שיכולות להגיע גם בהפתעה) על בתי העסק המנוהלים על ידי הזכיין. אם נמצא בביקורות אלה כי הזכיין אינו עומד בתנאים שנקבעו מראש, הדבר עלול להביא לכדי ביטול של זכאותו לזכיינות.
רשתות רבות של חנויות, מסעדות ובתי עסק שונים בארץ ובעולם נוקטות בשיטה זו. בארה"ב, למשל, יש אחוז גבוה במיוחד של עסקים אשר מנוהלים בזכיינות.


איך אומרים זכיינות באנגלית?


המילה זכיינות באנגלית היא Franchise. ההסכם שנחתם בין הזכיין (באנגלית- Franchisee) לבין החברה שנתנה לו את הזכיינות (באנגלית- Franchisor) נקרא Franchise agreement. 
עזרה מקצועית לזכיינים


על מנת לבצע את תהליך הזכיינות על הצד הטוב ביותר, אנו מזמינים אתכם להיעזר במומחים של זכיינות ישראל. תנו לנו לסייע לכם לבחור את החברה הנכונה, לעמוד בכל התנאים שלה- ובסופו של דבר גם ליצור עסק רווחי ומצליח שיוכל להחזיר במהירות את השקעתכם הכספית. אנו נעזור לכם לנווט בין התהליכים הבירוקרטיים הנדרשים, ונלווה אתכם באופן אישי עד שתהפכו לעוד אחד מסיפורי ההצלחה הרבים שלנו. 
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים