זכיינויות

מי לא היה רוצה להיות בראש של סניף מצליח שנמנה מתוך עשרות סניפים של רשת מצליחה, אין הרבה שלא. אנו מונעים מהרבה חלומות ושאיפות שרובן אינן מתגשמות עקב נסיבות חיים. זכיינויות מתבצעות כמעט בדרך קבע על מנת להביא רשתות לכדי פריסה ארצית ללא ניהול ישיר מצד בעלי הרשת. נתינת הזכיינויות לא מתבצעת בכל מצב והזכיין המיועד יהיה צריך להתחייב בפני הרשת לתנאים שבהם יהיה חייב לעמוד על מנת שהזכיינות תישאר בעינה. 

לא מתאים לכל אחד
מהצד ניתן להסתכל ולראות את כל מנהלי הרשתות עושים עבודה פשוטה יחסית, והרבה מאוד אנשים בטח אומרים לעצמם שהיו שמחים להתחלף איתם. בפועל מדובר במשימה לא פשוטה בכלל שמצריכה מיומנות עסקית, שנרכשת בדרך כלל בסיוע החברה המזכה והרבה מאוד עוצמה וכוח. הזכיין חייב להכיר את הרשת על בוריה ולפקח על עובדיו בצורה מקסימלית.ניהול חנות זכיינית מצריכה להיות כל הזמן עם היד על הדופק באשר לרווחים של העסק, שבמציאות של ימינו אינם מובנים מאיליהם. 

למה לא בעצם
זכיינות ניתנת לאחר חתימה על הסכם מול החברה המזכה. לאחר בדיקת כל הגורמים המקדימים מצד הזכיין והחברה המזכה, נשאר לדון בתנאי ההסכם בין הצדדים. זכיינויות  לא יכולה להיות מושלמת ללא הגדרת תחזית עסקית מסודרת ואיכותית שתכיל בתוכה את כל התנאים הדרושים להבטחת זכויות שני הצדדים ולהימנע מהתרסקות. 

אם אתם צעירים, נמרצים ושאפתניים תוכלו להיות חלק מכל אותם זכיינים אשר מפעילים בהצלחה סניף של רשת מצליחה. צריך לקחת בחשבון שקיימות עלויות גבוהות בשלב הראשוני בתמורה לרווחים דלים. מדובר בסכום ראשוני אשר מועבר ישירות לרשת בתמורה לשימוש בשמה ובהקניית מיומנות עסקית וליווי אישי משלב ההקמה ועד לפתיחת החנות בפועל, רכישת מלאי וציוד התואם את הצביון העסקי של הרשת. כמו כן, ממחזור הרווחיות מתחייב הזכיין להפריש בד"כ אחוז לחברה המזכה. חשוב גם לדעת שמרבית הרשתות עובדות לפי קו מנחה אחיד ולא מתפשרים על המקצועיות, לשם כך נערכות מדי תקופה ביקורות על הסניף הזכייני שישנה החובה לעמוד בה ולהוכיח תקינות בתפקוד על פי הנהלים. במידה ולא יעשה כך על הרשת תהיינה הזכות שלא להאריך את תקופת הזיכיון.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים