זכיין לוטו

חברת זכיינות ישראל איננה מייצגת את הלוטו בהקמת סניפים חדשים. אם אתם מעוניינים ברכישת זכיינות להקמת סניף של רשת מצליחה, בתחום אליו אתם מתחברים ובהתאמה מקצועית לתקציב שלכם, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעזור!

לוטו בקלי קלוטו, זוכרים את המשפט המפורסם הישן נושן? מי מאיתנו לא חטא ולא פעם אחת בחייו ושלח טופס בין אם היה אוטומטי ובין אם היה אמיתי אם ימי הולדת של כל המשפחה וסתם בשביל רגע השליחה שאולי באמת באמת אולי, המזל ידפוק גם אצלך פעם בחיים, כל חושבים המוני ישראלים כל יום כשהם עוברים ליד דוכן של זכיין לוטו הזכיינים מקבלים את הזיכיון לנהל תחנה או להקים אחת לבד מהחברה המזכה לרוב מפעל הפיס.

איך לקבל זיכיון
מפעל הפיס אינו עובד כמו כל חברה שנותנת זכיינויות, הוא לא דורש סכום חד פעמי לתפעול התחנה, זכיין לוטו צריך להרוויח בגדול לבדו, הוא לא דורש דמי ניהול שוטפים חודשיים, יש לו אבל כמה נקודות קריטריונים שחייבים להתאים להם לפני שמקבלים זיכיון, צריך יוזמה, נמרצות, יכולת ניהול עסק בצורה עצמאית, יחסי אנוש טובים, 12 שנות לימוד לפחות ואישור ממשטרת ישראל ויש קורס הדרכה בן מספר ימים שלאחריו חייבים לעבור מבחן בציון מינמאלי לפחות.

חשוב לחברה שהזכיינים שלה יצליחו
למפעל הפיס חשוב מאוד שמי שרוכש ממנה זיכיון, יצליח ויוכל להניב רווחים תוך זמן קצר ולכן היא מנסה לעזור לזכיין כמה שאפשר ולתת הרצאות מקצועיות על מבצעים חדשים שעומדים לצאת לשוק ומדריך את הזכיינים בכל מיני שיטות מכירה טובות למיניהן שיכולות לעזור עד כמה שאפשר לזכיין, להניב רווחים גדולים ולהרוויח גם בשביל החברה כמובן אך גם בשביל המשפחה והחברים, זכיין שמצליח זה מעודד אותו לרכוש ולמכור מוצרים נוספים ולעשות עוד רווחים, המודל של מפעל הפיס הוא מודל מאוד טוב ונוח למי שמעוניין להפעיל עסק ללא סיכונים גדולים כמו אצל חברות נותנות זכיינויות אחרות.

מה החברה נותנת לזכיינים שזוכים לקבל זיכיון
מפעל הפיס נותן למי שנבחר לתפעל את אחת מתחנות הלוטו, הממוקמות באופן עצמאי בנקודות בכל רחבי הארץ, זיכיון למכירת המותגים שלו, קורס הדרכה מותאם שיכין את הזכיין לתפעל נכון את נקודת המכירה. מרתק אתכם נושא ההימורים בלוטו צרו קשר לגבי זכיינות כזו.

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים