הקשר בין זכיינות ואחזקת מבנים

ברכות, זכיתם בחוזה זכיינות על מותג גדול מישראל או מהעולם. עם כל ההתרגשות שבדבר, בכדי לתרגם את הזכייה להכנסה כלשהי, צריך להתחיל לעבוד ולתכנן כיצד מוציאים זכיינות זו לפועל. ומהו הצעד הראשון? השכרת שטח מסחרי כלשהו.
השכרת שטח מסחר הינו צעד קריטי להוצאת הזכיינות לפועל. שכן בשטח זה יוקם העסק המייצג את הזכיינות, בין שמדובר בבית קפה, חנות קימונעאית, רשת סלולאר או דוכן לממכר מזון מהיר. אך שטח מסחר אינו יושב בחלל אטום, ולרוב הוא מהווה חלק מקומפלקס גדול יותר של שטחי מסחר אם מדובר במתחם קניות פתוח או קניון. מכיוון שכך, מרבית הסיכויים הם שתצטרכו לעבוד מול חברת ניהול או לפחות עם חברה האחראית לאחזקת המבנה. 
סוגי חברות אחזקת המבנים
חברה לאחזקת מבנים יכולה להיות משני סוגים. האחד- חברה שכל התמחותה הוא בתחזוק מבנים והיא נותנת השירות ומולה עושים את ההתחשבנות בכל סוף חודש או סוף כל תקופה, כפי שהוחלט בחוזה. חברה זו תספק את המנקים, חומרי הניקוי, הגננים וכל בעל מקצוע הנחוץ לאחזקת מבנה שוטפת שיהיה אסתטי ויעיל למשתמשים בו. על חברה זו עומדת החובה להתנהל בשקיפות מול לקוחותיה ולספק חשבון כולל ומפורט באשר למשכורות ששולמו לעובדים וההוצאות הנלוות (ציוד, חומרי ניקוי וכדומה) ועל פיו לגבות את התשלום הכולל. 

הסוג השני הינה חברת ניהול אשר במסגרת השירותים שהיא מעניקה ללקוחותיה (השכרה ומכירת שטחים, קיום אירועים בשטחים המשותפים, הנהלת חשבונות, טיפוח השטחים המסחריים ועוד) כלולים גם שירותי ניקיון ותחזוקה. לצורך פוליש חברת ניקיון מומלצת יכולה לדאוג לאחזקת המבנה באופן טוטאלי במיוחד. במקרה הזה, חברת הניהול משמשת כמעסיקה של חברת ניקיון או חברת אחזקה, והתשלום בעבור שירותיה של כל אחת מן החברות הללו, נכלל בחשבון הכולל שמשלמים הלקוחות בעבור שירותי חברת הניהול.  במקרה כזה, חברת הניהול אינה מחוייבת ללקוחות בדין וחשבון על ההוצאות למנקים וחומרים ומשכך, אין גם ללקוחות זכות לבקש החלפה של חברת התחזוקה. 
אחזקת מבנים והרווח שלכם מהזכיינות
אז כיצד נושא אחזקת המבנים מתקשר לזכיינות והרווח שלכם ממנה? הקשר הוא פשוט ואפילו די הגיוני. לקוחות אוהבים מקומות מטופחים, אסתטיים ונקיים שיש בהם חווית קניה ובילוי. אם תקפידו לספק להם את החוויה הזו במיקום מנצח ועם צוות עובדים שירותיים, תמשכו קונים ותוכלו לנצל את מלוא פוטנציאל הרווח מהזכיינות שרכשתם.  מתוך האלמנטים הללו מה שבידיכם הוא העיצוב וצוות העובדים, אך הניקיון ומראה השטח הכולל והמיקום, טמון בידי חברת תחזוקת המבנה. לכן, חשוב להשתמש בחברה שיש עליה המלצות, שהסכום שהיא גובה מתאים ביחס להכנסות ולהוצאות הצפויות לכם, ושאתם עצמכם אוהבים את מראה המקום ומיקומו הגיאגורפי. כמו כן, גם חשוב מאוד, במקרה שמדובר בחברת ניהול שמעסיקה חברת אחזקה מטעמה,  שתשמר לכם זכות הדיבור והדעה באמצעות אסיפות שוכרים אשר החברה מקיימת מפעם לפעם. רק כך אם יש בעיה כלשהי של כלל השוכרים או רק של השטח המשותף שלכם, תוכלו לעלות את הבעיה ולבקש לה פתרון. 
יציאה מסודרת מן המתחם בתום תקופת השכירות
עוד חשיבות שיש לחברת אחזקת המבנים בעת ניהול מותג זכיינות, הוא בעצם אחריותה להכין את השטח לקראת מכירה לשוכר הבא, ומנגד להכין אותו  לקראת כניסתו של שוכר חדש על כל הכרוך בכך. בכך אתם יכולים להיות שקטים שלא תקבלו שטח מוזנח כאשר אתם תכנסו לשכירות בשטח, וגם שמישהו אחר יכנס או ימכור, הסדר באזור המסחר המשותף ישמר לטובת הסוחרים ולטובת הלקוחות המבקרים במקום. 
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים