האם כדאי להיות זכיין בישראל?


רבים מהישראלים חדורי מוטיבציה ומעוניינים להיכנס לעולם העסקי ולהצליח בו. כידוע, ישראל היא מדינה יחסית קטנה עם תחרות גבוהה ולכן עסקים רבים מתמודדים עם קשיים וללא ניהול נכון הם עלולים להיסגר כבר בשנה הראשונה או תוך כמה שנים. אחת האפשרויות למזער סיכונים ולהצליח בשוק התחרותי בישראל היא לרכוש זכיינות ממותג ידוע ולהצטרף להצלחת המותג. שיטת הזכיינות בישראל הולכת ומתרחבת ומאפשרת ליזמים מנוסים וליזמים בראשית דרכם לממש את החלום שלהם לפתוח עסק עצמאי.
סיכויי הצלחה גבוהים
לנוכח האתגרים אשר עומדים בפני יזם המעוניין לפתוח עסק עצמאי חדש מציע פורמט הזכיינות שיטה מוכחת ועקבית המאפשרת להצליח, כל עוד הזכיין מקשיב להנחיות הרשת המזכה ופועל נכון. כמובן שגם בשיטת הזכיינות ניתן להיכשל אך סיכויי ההצלחה נחשבים לגבוהים יותר. ההצלחה נמדדת לאורך זמן וללא השקעה גדולה מצד היזם וקבלת החלטות נכונה ומושכלת סיכויי ההצלחה פוחתים. חשוב גם להצטרף לרשת מזכה מצליחה המציעה נהלי עבודה מוכחים עסקית ומלווה את הזכיין בשלבי הקמת העסק והרצתו הראשונית ומספקת תמיכה שוטפת לאורך כל הדרך. 
פורמט עסקי מצליח
מותג המעוניין בפריסה ארצית מציע ליזמים להצטרף להצלחת המותג והדברים נעשים ברוח טובה ומתוך מטרה שכל הצדדים יצליחו וירוויחו. אמנם עלולות להתעורר מחלוקות לאורך הדרך ולעיתים יש זכיינים המרגישים שעליהם לעקוב רק אחר הנחיות המותג ללא יכולת להביע את עצמם או לפתח דרך עסקית חדשה אך חשוב לזכור כי למותגים מצליחים יש לרוב פורמט עסקי מצליח שהוכיח את עצמו ולכן יש לעקוב אחר נהלי העבודה ללא חריגות כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה. זכיין שאינו עוקב אחר הנהלים עלול לאבד את הזכיינות ובמקרים חמורים יותר להפסיד את כספו הרב שהשקיע בהקמת העסק.
תמיכה ושם מוכר
אחד היתרונות הגדולים בפורמט הזכיינות הוא השימוש בשמו של מותג מוכר ומצליח. המותג מפרסם את עצמו בערוצי שיווק שונים ומלווה את הזכיין על מנת שזה יצליח. הזכיין אינו נמצא לבד במערכה אלא זוכה לתמיכה מנציגי המותג (הרשת המזכה) ויש לו כתובת לפנות אליה בכל שאלה או בעיה עמה הוא נתקל בעסק.  

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים