רוצה להקים גלידריה בקריות? לפניך מספר עובדות מעניינות על זכיינות גלידריה בלוברי בקריות
אם יש לכם חלום על פתיחת גלידריה בקריות, אם פתיחת עסק בקריות היה משהו שתמיד רציתם לעשות, אבל חששתם ממנו, לא ידעתם האם תצליחו, הרגשתם שאין לכם את הכלים להתמודד עם זה לבד, כעת יש לכם את ההזדמנות לה חיכיתם, באמצעות מודל זכיינות בלוברי בקריות. באמצעות תכנית הזכיינות של רשת בלוברי, תוכלו להקים גלידריה מצליחה, מובילה עם שם מותג מוביל, גלידות מנצחות באספקה שוטפת, תמיכה עסקית, מקצועית, שיווקית ויחסי ציבור, וכל הכלים שאתם, כיזמים מתחילים, זקוקים להם כדי להוביל את העסק שלכם להצלחה.

פוטנציאל ההצלחה של  גלידריה בלוברי בקריות

פוטנציאל ההצלחה של הקמת עסק בקריות המבוסס על זיכיון בלוברי בקריות נובע הן מנתוני השוק הקיימים בקריות, והן מהיכולות והמשאבים העומדים לרשותכם כדי למנף את אותם נתונים לטובת העסק שלכם. הקריות היא קבוצה של ערים שמונות בסך הכל עשרות אלפי תושבים, שרובם גם נהנים מגלידה בימי הקיץ החמים. פוטנציאל השוק הוא נתון, הוא קיים והוא הבסיס לביקוש לגלידה בעיר. באמצעות זיכיון לבלוברי בקריות, אתם מציידים את עצמכם בכל הידע, בכל הכלים, ובכל האמצעים הדרושים לכם כדי למצות את הפוטנציאל הזה, ולהפוך את ההזדמנות העסקית העומדת בפניכם להצלחה, לרווח כספי וליציבות כלכלית.

למה כדאי לפתוח סניף בלוברי בקריות?

הכדאיות של פתיחת סניף בלוברי בקריות נובעת בראש ובראשונה משלל המשאבים שאתם מעמידים לרשותכם במסגרת תהליך ההקמה וההפעלה של העסק. מספיק מבט אחד על כל סניפי הרשת ברחבי הארץ כולה כדי להבין שמדובר במודל מנצח, בשם מותג מצליח ובפורמט עסקי שיכול להצליח בכל מקום בארץ, גם בקריות. הקריות עצמן הן ערי חוף בישראל, ערים הסובלות מרמת לחות גבוהה במהלך עונת הקיץ, מה שמעלה בהכרח את הביקוש למוצרים כדוגמת גלידה בקרב עשרות אלפי התושבים בקריות. החיבור בין שני אלה, מציב בפניכם רמה גבוהה של כדאיות לפתיחת גלידריה בקריות, ואם אתם מבססים זאת על מותג מצליח, על מערך תפעול משומן היטב, הפכתם את זה להזדמנות כדאית יוצאת דופן.

למה כדאי לפתוח גלידריה בקריות?

בין שתבחרו לפתוח בלוברי בקריות, ובין שתבחרו לפתוח גלידריה עצמאית משלכם ללא שום קשר לרשת בלוברי בקריות, אתם רוצים לבחון את רמת הכדאיות של המהלך אל מול נתוני השוק שיודעות הקריות להציג בפניכם. בסופו של דבר, לא משנה מה תביאו אל השולחן, אם אין ביקוש במקום, יהיה לכם קשה מאוד להרים את העסק על הרגליים ולהפוך אותו לרווחי. הבשורות הטובות הן שלקריות יש את כל המאפיינים שהופכים אותן לאזור אטרקטיבית להקמת גלידריה, לרבות אוכלוסיה בהיקפים גדולים של עשרות אלפי תושבים, קיץ חם ולח, תרבות שלימה של גלידה, אוכלוסיה מגוונת עם ילדים קטנים ומשפחות וכל מה שצריכה גלידריה כדי לבנות בסיס ביקוש אטרקטיבי.

איך הפורטל הישראלי לזכיינות יכול לעזור לך להקים גלידריה קריות?

הפורטל הישראלי לזכיינות היא חברה המתמחה בתחום הזכיינות ומציעה סל שלם של שירותים לכל יזם מתחיל המעוניין להקים עסק עצמאי באמצעות מודל הזכיינות. אנו מציעים לכם את כל התמיכה, הליווי והסיוע הדרושים לכם כדי להוביל את העסק להצלחה, ובכלל זה ייעוץ מקצועי, ייעוץ עסקי וייעוץ משפטי של הטובים ביותר בשוק. בין השירותים המוצעים על ידינו:
 • אספקת כל הנתונים הנדרשים לצורך קבלת החלטה עסקית שקולה ונבונה ביחס לתכנית הזכיינות העומדת על הפרק
 • ייעוץ בבחירת הזיכיון המתאים לכם ביותר על סמך שורה של פרמטרים מקצועיים
 • חבירה אל נציגי רשת בלוברי והצגת הקייס העסקי שלכם בצורה אטרקטיבית ונכונה
 • ייעוץ וליווי משפטי בהתקשרות מול הרשת ובמעמד חתימת הסכם הזיכיון בפרט
 • בניית תכנית עסקית ותכנית יישום לרבות מודל פיננסי לעסק

  צור קשר
  :
  :
  :
  :
  ...Loading...
  חדשות
  מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
  » לפרטים
  רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
  » לפרטים
  רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
  » לפרטים
  דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
  » לפרטים
  רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
  » לפרטים
  זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
  » לפרטים
  גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
  » לפרטים
  רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
  » לפרטים